1 (1).png

Боротьба з комахами і гризунами

Працюємо в Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі та Полтаві


Гарантоване знищення клопів

ЕФЕКТИВНЕ ЗНИЩЕННЯ КЛОПІВ ЗА ОДИН РАЗ: РЕАЛЬНІСТЬ, А НЕ МІФ.

дезинфекция, цена

Якщо у боротьбі з комахами ви перепробовалимножество способів і ні олівець, ні дихлорпофос не принесли бажаного результату, не зневіряйтеся. Вам просто необхідне професійне знищення клопів /уничтожение клопов/ в Харкові і Дніпропетровську, яке проводять фахівці нашої компанії із застосуванням сучасних інсектицидів і спеціального устаткування. Використовувані препарати абсолютно безпечні для людини і домашніх тварин, але комахі не залишають анінайменшого шансу на виживання.

Чим небезпечні клопи

Клопи - безкрилі комахи, які виходять на полювання вночі, вдень же вважають за краще ховатися від сторонніх очей в щілинах, в складках одягу, в клітинах свійських птиць, і в цілому люблять місця, де тепло і волого. Клоп нападає на людину ночами і робить декілька укусів. Більшість людей не відчувають їх, свербіж починає мучити лише згодом.

Комахи дуже швидко розмножуються в сприятливому середовищі. Від їх появи не застрахований ніхто: ні люди, що живуть в повністю антисанітарних умовах, ні ті, хто постійно підтримує чистоту і порядок. Вони можуть потрапити в приміщення від сусідів, з предметами меблів, одягу. Кров - їх єдина їжа, і знаходять вони людину по запаху. Зрозуміти, що у вас є клопи, можна по бурих плямах на ліжку, що з'явилися в результаті їх розчавлювання, і по ранках на тілі, які нестерпно чухаються.

ЯК ЗНИЩИТИ КЛОПІВ /как уничтожить клопов/

гарантированное уничтожение клопов

Знищити клопів в квартирі можна декількома способами. Відразу варто врахувати, що лише небагато з них по-справжньому ефективні. Так, клопи абсолютно не бояться холоду, і виморозити їх неможливо. Вони прекрасно можуть обходитися без їжі тривалий час. Ні хлорка, ні марганцівка не шкодитимуть їм.

Найнадійніше знищення клопів можливе лише при використанні хімічного методу обробки. Знищення клопів Харків довіряйте професіоналам нашої фірми! Ми гарантуємо безпеку і стовідсоткове позбавлення від комах за один раз.

Процедура проведення дезинсекції приміщення зажадає від вас таких дій:

 • заздалегідь необхідно відкрити підхід до усіх важкодоступних місць;
 • обов'язково сховати продукти харчування і посуд;
 • прибрати усі дрібні речі - фотографії, сувеніри;
 • сховати усі предмети особистої гігієни - зубні щітки, бритвені верстати, мочалки і рушники;

Сам процес дезинсекції займає від 10 хвилин до півгодини. Впродовж восьми годин після цього комахи повністю гинуть. Потім приміщення необхідно обов'язково провітрити і прибрати відповідно до вказівок фахівців.

Знищення клопів ВІДГУКИ ПРО ПРОЦЕДУРУ

Цей захід має найпозитивніші відгуки. Усі, хто зіткнувся з проблемою наявності клопів в приміщенні, висловлюються на користь професійної хімічної обробки. Якщо клопів було трохи, одного професійного втручання вистачає для повного позбавлення від проблеми. У разі великої популяції цих комах може знадобитися повторна процедура.

Найбільш ефективним способом являється знищення клопів холодним туманом - відгуки про цей прийом підтверджують, що його використати краще всього. Суть в тому, що за допомогою спеціального апарату генерується туманна хмара з інсектицидом. Краплі препарату осідають рівномірно на усіх поверхнях, у тому числі на стелі. Спосіб дозволяє економно витрачати інсектицид, частки повністю заповнюють приміщення і осідають впродовж чотирьох годин.

Якщо у вас в квартирі оселилися клопи, не зволікайте, відразу ж викликайте фахівців нашої служби, поки комахи не розмножилися до загрозливої кількості. Ми гарантуємо швидку і ефективну допомогу, заощадивши ваші засоби і час!

Отримати консультацію і залишити заявку на надання послуг з дезинфекції, дезинсекції і дератизації ви можете подзвонивши нам. Ми працюємо як в Харкові і Харківській області, так і у філіях в Дніпропетровську і Дніпродзержинську з єдиним контакт-центром:


+38 (057) 781-09-97

+38 (050) 343-13-22

+38 (093) 633-64-44

+38 (068) 988-55-82низ новый.jpg


Работа с нами

Реалії переваг

Особливості нашої роботи на об'єктах

ЮРИДИЧНА ДОВІДКА

Побоювання клієнтів

На рекламних сайтах наших колег часто можна знайти стандартний перелік "переваг", якими вони, нібито єдині, відрізняються від усіх інших. Виглядає це частенько досить дивно.

У сучасному світі якість і чіткість, гарантії  та оперативність роботи - це звичайні принципи для компанії, що поважає себе, - норма стосунків, що склалися, з клієнтом.

Докладніше

Початок будь-якої підприємницької діяльності - реєстрація суб'єкта підприємницької діяльності та окремі види діяльності юридичні особи і приватні підприємці можуть здійснювати на підставі дозволу - ліцензії.

Докладніше

Купівля засобів в магазинах, на ринках, в супермаркетах та ін. або виготовлення саморобних приманок і пасток не призводить до повного знищення комах, а тільки викликає найбільш стійке звикання комах до препаратів - так звана резистентність. В цьому випадку може бути достатнє невелике зменшення популяції комах. Тільки дезінфектор-професіонал має спеціальні навички по володінню та експлуатації необхідного устаткування і препаратів (хімікатів) може дати 100 % гарантію і результат.

Докладніше

 • БОРОТЬБА З КЛОПАМИ
 • БОРОТЬБА З ПРУСАКАМИ
 • БОРОТЬБА З БЛОХАМИ
 • ЗНИЩЕННЯ ОС
 • ЗНИЩЕННЯ ШЕРШНІВ
 • БОРОТЬБА З МИШАМИ
 • БОРОТЬБА З КРИСАМИ
 • ЗНИЩЕННЯ ЗАПАХІВ
 • БОРОТЬБА З ВІРУСАМИ ТА МІКРОБАМИ

ПОСЛУГИ, ЩО НАДАЮТЬСЯ НАМИ

Компанія Ліквідатор надає послуги як для населення, так і в промислових, складських, офісних приміщень.

Наша служба проводить у Харкові та Харківській області наступні види робіт :

Дезінсекція - послуги зі знищення комах;

Дератизація— боротьба з щурами і мишами;

Дезінфекція—безповоротне знищення шкідливих вірусів, мікробів, грибка.

Дезодорація - боротьба із небажаними запахами.

Докладніше

Залиште свою заявку