1 (1).png

Боротьба з комахами і гризунами

Працюємо в Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі та Полтаві


Служба боротьби з клопами

Клопи - це комахи, які тривалий час можуть жити і розмножуватися у вашій квартирі, залишаючись при цьому абсолютно непоміченими. Єдине, чим вони можуть видати себе - це свербіж на тілі, що має невідоме походження.

Виявити і знищити

Існує кілька шляхів вирішення проблеми:

 • Знайти гнізда клопів і зібрати яйця дорослих особин за допомогою пилососа. Після чого рекомендується обробити облюбоване комахами місце за допомогою окропу або спеціального засобу дезінсекції. Даний спосіб спрацьовує рідко, так як виявити всі гнізда не так легко.
 • Атака температурою. Клопи не переносять екстремальних температур - ні високих, ні низьких. Переперіть всю білизну в максимально гарячій воді. У холодну пору року можна піддати квартиру провітриванню протягом декількох годин. Клопи гинуть при температурі нижче -20 градусів. Однак позбавляючись від комах, ви ризикуєте позбутися також і від шпалер в квартирі, а на додачу пошкодити систему опалення та водопостачання.
 • Хімічна обробка. З усіх комах, що норовлять заселити житлові приміщення, клопи найбільш важко піддаються впливу інсектицидів. Якщо ви затіяли серйозну боротьбу з цими шкідниками, купуйте ті хімічні препарати, дія яких спрямована виключно на клопів. При обробці квартири обов'язково дотримуйтесь техніку безпеки, а також використовуйте засоби захисту. Недбале використання препарату може призвести до отруєння.

СЛУЖБА ПО ЗНИЩЕННЮ КЛОПІВ : НАДІЙНО І БЕЗПЕЧНО

Для більш безпечної та ефективної боротьби краще звернутися до фахівців. Фірми по знищенню клопів мають все необхідне для того, щоб позбавити вас від цієї напасті за один раз - необхідне обладнання, сертифіковані нетоксичні для мешканців засоби дезінсекції, багатий практичний досвід.

Перед тим як приступити до роботи, співробітник фірми по боротьбі з клопами обов'язково з'ясує: чи проживають в квартирі вагітні жінки, новонароджені або алергіки, щоб підібрати оптимальний засіб для дезінсекції. Крім того, будуть надані рекомендації по правильній підготовці приміщення перед обробкою і необхідним заходам після від'їзду фахівців.

Служба знищення клопів в квартирі попередньо обстежує її, щоб з'ясувати звідки проникають комахи, а також виявити основні місця локації гнізд. Перед обробкою приміщення необхідно зняти килими зі стін, розкласти дивани і крісла-ліжка, винести речі, а також дрібні предмети декору та засоби особистої гігієни. Тільки після цих дій будуть проведені заходи з дезінсекції.

Найбільш ефективним на сьогоднішній день вважається метод так званого холодного туману. Компанія по знищенню клопів має в своєму арсеналі спеціальне обладнання, за допомогою якого хімічні препарати розпорошуються в повітря дрібними крапельками. Це дозволяє ефективно обробити все приміщення, включаючи місця, до яких зазвичай складно дістатися. До того ж такі кошти мають швидкий період розкладання і вже через кілька годин після винищення комах, перебування в приміщенні стає абсолютно безпечним для людини.

Враховуючи надзвичайну наполегливість клопів, задайтеся питанням, а чи варто витрачати сили даремно на самостійні спроби позбутися надокучливих комах. Організація по знищенню клопів - це вірний помічник у боротьбі за ваш спокійний сон.


Дезинфекция, Дезинсекция

Работа с нами

Реалії переваг

Особливості нашої роботи на об'єктах

ЮРИДИЧНА ДОВІДКА

Побоювання клієнтів

На рекламних сайтах наших колег часто можна знайти стандартний перелік "переваг", якими вони, нібито єдині, відрізняються від усіх інших. Виглядає це частенько досить дивно.

У сучасному світі якість і чіткість, гарантії  та оперативність роботи - це звичайні принципи для компанії, що поважає себе, - норма стосунків, що склалися, з клієнтом.

Докладніше

Початок будь-якої підприємницької діяльності - реєстрація суб'єкта підприємницької діяльності та окремі види діяльності юридичні особи і приватні підприємці можуть здійснювати на підставі дозволу - ліцензії.

Докладніше

Купівля засобів в магазинах, на ринках, в супермаркетах та ін. або виготовлення саморобних приманок і пасток не призводить до повного знищення комах, а тільки викликає найбільш стійке звикання комах до препаратів - так звана резистентність. В цьому випадку може бути достатнє невелике зменшення популяції комах. Тільки дезінфектор-професіонал має спеціальні навички по володінню та експлуатації необхідного устаткування і препаратів (хімікатів) може дати 100 % гарантію і результат.

Докладніше

 • БОРОТЬБА З КЛОПАМИ
 • БОРОТЬБА З ПРУСАКАМИ
 • БОРОТЬБА З БЛОХАМИ
 • ЗНИЩЕННЯ ОС
 • ЗНИЩЕННЯ ШЕРШНІВ
 • БОРОТЬБА З МИШАМИ
 • БОРОТЬБА З КРИСАМИ
 • ЗНИЩЕННЯ ЗАПАХІВ
 • БОРОТЬБА З ВІРУСАМИ ТА МІКРОБАМИ

ПОСЛУГИ, ЩО НАДАЮТЬСЯ НАМИ

Компанія Ліквідатор надає послуги як для населення, так і в промислових, складських, офісних приміщень.

Наша служба проводить у Харкові та Харківській області наступні види робіт :

Дезінсекція - послуги зі знищення комах;

Дератизація— боротьба з щурами і мишами;

Дезінфекція—безповоротне знищення шкідливих вірусів, мікробів, грибка.

Дезодорація - боротьба із небажаними запахами.

Докладніше

Залиште свою заявку