Меню

Відповіді на питання по дератизації

Тільки найкорисніше

Питання з дератизації
Тут ми зібрали і розділили на групи всі питання про боротьбу з мишами та щурами, які нам найбільш часто задають наші клієнти. Вибирайте тему питання, натицніть на заголовок і отримаєте на нього відповідь.
Які бувають методи дератизації?
Відповідь: Метод дератизації визначається, виходячи з типу приміщення, щоб не пошкодити обробку або меблі. Виділяють декілька видів дератизації : - Хімічний є найпоширенішим, оскільки має високу ефективність у боротьбі з гризунами. Використовуючи потужні отрути - ратициды, можна в короткі терміни знищити навіть велику кількість мишачих і щурячих гнізд. Отрута додається в харчові приманки, зроблені з круп або харчових паст, а також в місця скупчення гризунів - нори, стежки, сміттєві ящики, мішки з одягом та ін. В деяких випадках застосовують газацію - заповнення приміщення отруєним газом. За допомогою хімічного методу часто проводиться дератизація складів, підвалів і підсобок. - Механічний метод відрізняється простотою і доступністю - мишоловку або капкан можна купити у будь-кому господарському магазині. Проте він малоефективний у боротьбі з великою кількістю гризунів.
Чи Можуть постраждати меблі при дератизації?
Відповідь: Фахівці нашої компанії розпочинають свою роботу з оцінки приміщення. Правильно підібраний метод дератизації не шкодить обробці, меблям, предметам освітлення. Разом з дератизацією рекомендується проводити відразу і процедуру дезинфекції, щоб повністю знищити мікроорганізми, що залишилися після життєдіяльності мишей і щурів. Після першого виїзду на місце підбирається оптимальний комплекс заходів і слушний для клієнта час. Оскільки ми працюємо без вихідних, то дератизацію можна провести у будь-який день, коли приміщення використовуватиметься по мінімуму.
Чи Можна знищити гризунів своїми силами?
Відповідь: Щури і миші мають дуже сильний інстинкт самозбереження, тому дератизація "своїми силами" може не принести бажаного результату із-за неефективності приманок. За рахунок сильно розвиненого нюху, гризуни можуть легко учути отруту, і усі зусилля будуть марними. Завдяки нашим фахівцям ви назавжди забудете про те, хто такі щури і миші. Ми використовуємо тільки якісні приманки і сильнодіючі отрути.
Як часто треба робити дератизацію в кафе?
Відповідь: Щури можуть пристосовуватися до різних умов, вони всеїдні і невибагливі. Вони наносять величезний урон будь-якому господарству, псують продукти харчування і можуть привести в непридатний стан цілу будівлю. Окрім цього, щури є переносниками небезпечних інфекцій і, при цьому, самі не хворіють.Тому ми рекомендуємо проводити обробку щомісячно.

Професійна безкоштовна консультація.

Нашим фахівцям можна довіряти!

Всі препарати безпечні для людини і мають дозвільні сертифікати.
Квалифицированная помощь в короткий срок и по разумной цене.
Особливий підхід. Враховуємо всі особливості приміщення і побажання клієнта.
Підготовка приміщення для створення умов роботи і збереження майна

Замовити дзвінок