Меню

Відповіді на питання по дезінфекцію

Тільки найкорисніше

Питання з дезінфекції
Тут ми зібрали і розділили на групи всі питання про позбавлення від цвілі і грибка, які нам найбільш часто задають наші клієнти. Вибирайте тему питання, натицніть на заголовок і отримаєте на нього відповідь.
Чи небезпечно насправді поява в квартирі або робочому приміщенні грибка або цвілі?
Відповідь: Зрозуміло, так. Кожна спору грибка є смертельно небезпечною - при проникненні в дихальні шляхи вона провокує не тільки розвиток сильної алергічної реакції, а й серйозних захворювань. У вологому середовищі грибок розвивається особливо стрімко, його розмноження провокує погіршення якості повітря. Цвіль є однаково небезпечною як для дорослих, так і для дітей.
Де найчастіше потрібна обробка приміщення від грибка і цвілі?
Відповідь: Найчастіше послуги наших дезінфекторів замовляють для обробки поверхонь у ванній кімнаті та кухні, в закритих складських і господарських приміщеннях, де є всі необхідні умови для розмноження грибка. Цвіль любить жити в стиках між робочими поверхнями, між керамічною плиткою, в стиках вікон, куточках підлоги і стін. Нерідко її зовнішні прояви є мінімальними, а основна кількість шкідливих суперечка знаходиться всередині.
Які є способи остаточно побороти цвіль?
Відповідь: Для боротьби з її спорами наші фахівці використовують як механічні методи впливу на уражену поверхню, так і хімічні. В особливо складних випадках потрібно неодноразова обробка поверхні, щоб запобігти розмноженню цвілевих грибів. Крім очищення твердих поверхонь, ми також займаємося обробкою повітря від шкідливих суперечка - так ми досягаємо максимального ефекту від процедури і запобігаємо можливе потрапляння спор в дихальні шляхи людини.
Чи можливо у вас замовити обробку від цвілі в житловій квартирі?
Відповідь: Наша компанія співпрацює не тільки з підприємствами, але і з приватними клієнтами. Для отримання більш детальної інформації про послуги, які ми надаємо, зв'яжіться з нашими менеджерами на сайті або за номером телефону. Ми не тільки надамо вам пораду про препарати, які використовуються для видалення цвілі, але і підрахуємо підсумкову вартість роботи дезінфекторів.
Чи надаєте ви гарантію на виконані роботи по дезінфекції?
Відповідь: Виїжджаючи до кожного клієнта, ми намагаємося на все 200% якісно виконати свою роботу. За умови дотримання всіх рекомендацій від наших фахівців ми надаємо гарантію на термін від 6 до 12 місяців на послуги з обробки приміщення від грибка і цвілі. Тільки так ви зможете бути впевненими в тому, що вам не знадобиться повторна процедура механічної і хімічної обробки від цвілі.
Чи безпечні для людини препарати, які використовуються при видаленні цвілі?
Відповідь: Всі засоби, які застосовує наша компанія, є сертифікованими. У їх складі не міститься шкідливих або небезпечних для здоров'я людини компонентів. Вони м'яко, але інтенсивно впливають на поверхню, уражену грибком, не ушкоджують її і не погіршують її зовнішній вигляд. Крім функції знезараження, використовувані нами засоби також мають функцію запобігання повторного появи грибка на раніше обробленої поверхні.
Як замовити у вас послуги з обробки від цвілі і грибка?
Відповідь: Оформити заявку на виконання дезінфекції ви можете по телефону або на сайті. Перевагою звернення в компанію «Ліквідатор» є можливість онлайн-оцінки стану приміщення, де поширився грибок. Це дозволяє правильно прорахувати підсумкову вартість обробки. При бажанні ви можете замовити виїзд фахівців додому - якщо ви вирішите за підсумком скористатися нашими послугами, вартість виїзду наших співробітників буде автоматично включена в загальний тариф робіт з дезінфекції.
Ви організовуєте виїзди тільки в Харкові або також за його межі?
Відповідь: Наша компанія має представництва у всіх великих містах України - зателефонувавши до кол-центру за номером телефону, ви зможете замовити виїзд дезінфекторів на вашу адресу. Пам'ятайте, що у нас немає дочірніх підприємств, ми не співпрацюємо з якими іншими компаніями - остерігайтеся шахраїв, які не дотримуються основних санітарно-гігієнічних норм і використовують неякісні препарати.
Як розраховується вартість дезінфекції приміщень?
Відповідь: В першу чергу, наші менеджери звертають увагу на загальну площу, яку необхідно обробити. Також враховується ступінь її ураженості грибком і кількість етапів її механічної і хімічної очистки. Остаточна вартість буде озвучена після того, як нашими співробітниками буде закінчена обробка квартири, робочого або складського приміщення.
Як запобігти повторній появі цвілі?
Відповідь: Все, що від вас вимагається - це підтримувати оптимальний температурний режим і рівень вологості. У сухому і добре провітрюваному приміщенні спори грибка і цвілі не зможуть активно розмножуватися і вражати поверхню, а вам не потрібно буде звертатися до професійних дезінфекторам за допомогою.

Професійна безкоштовна консультація.

Нашим фахівцям можна довіряти!

Всі препарати безпечні для людини і мають дозвільні сертифікати.
Квалифицированная помощь в короткий срок и по разумной цене.
Особливий підхід. Враховуємо всі особливості приміщення і побажання клієнта.
Підготовка приміщення для створення умов роботи і збереження майна

Замовити дзвінок