Меню

Відповіді на питання по пест-контролю

Тільки найкорисніше

Питання по пест-контролю
Тут ми зібрали і розділили на групи всі питання по пест-контролю, які нам найбільш часто задають наші клієнти. Вибирайте тему питання, натицніть на заголовок і отримаєте на нього відповідь.
Що таке PEST Control?
Відповідь: Це комплекс заходів, спрямований на знищення різних шкідників (гризунів і комах) на певній території. Система PEST Control включає не тільки дії спрямовані на обмеження чисельності, а й додаткові заходи щодо запобігання їх розмноження і захисту від їх шкоди.
На скільки шкідливі для здоров'я людини використовуються вами препарати?
Відповідь: Під час проведення робіт по PEST Control наша компанія використовує тільки високоякісні сучасні препарати, які пройшли відповідні випробування. Дані препарати не мають запаху, не токсичні і повністю безпечні для людини і навколишнього середовища. Препарати які використовуються нашою компанією призначені для застосування в лікарнях, готелях, місцях громадського харчування, на підприємствах харчової промисловості а також в навчальних закладах.
Чи потрібно зупиняти виробництво під час проведення робіт з дератизації та дезінсекції?
Відповідь: Наша компанія працює у будь-який зручний для клієнтів час. Під час проведення робіт не потрібно зупиняти робочий процес і залишати робочі місця.
Чи присутній сильний запах від померлих шкідників (гризунів)?
Відповідь: Наша компанія використовує сучасне обладнання (приманочні контейнера, механічні пастки, живоловки) а також професійні препарати як додатковий захід у склад яких входить зміст муміфікаторов, що робить неможливим розкладання трупів шкідників.
Як ваша компанія перевіряє компетентність співробітників фірми, які виконують роботи по PEST Control на територіях клієнта?
Відповідь: Наша компанія проводить щорічне навчання і медогляд всіх співробітників, а також ретельний відбір спеціалістів, спрямований на підвищення і утримання високого рівня обслуговування клієнтів.
Чи можна самостійно боротися зі шкідниками на підприємстві?
Відповідь: Побутові препарати, які пропонують магазини і ринки, не врятують Вас від шкідників раз і назавжди. Вони тільки скоротять їх чисельність. Але з часом ця проблема виникне знову і знову, і так до нескінченності. Знищення шкідників - це комплексний процес, який включає використання обладнання, препаратів, а також постійний моніторинг, оцінка ризиків від шкідливих організмів їх видів, складу і ступеня зараженості. Адже наша компанія, яка працює в сфері PEST Control не перший рік, дає гарантію на якість і безпеку, що важливо в проблемі боротьби з шкідниками.

Професійна безкоштовна консультація.

Нашим фахівцям можна довіряти!

Всі препарати безпечні для людини і мають дозвільні сертифікати.
Квалифицированная помощь в короткий срок и по разумной цене.
Особливий підхід. Враховуємо всі особливості приміщення і побажання клієнта.
Підготовка приміщення для створення умов роботи і збереження майна

Замовити дзвінок