Що приваблює клопів в людське середовище?

Компанія Ліквідатор - якісна боротьба з комахами і гризунами

Що приваблює клопів в людське середовище?

24.02.2019

Що приваблює клопів в людське середовище?
Колись вважалися шкідниками минулого, тепер клопи регулярно потрапляють в заголовки газет, наповнюючи будинки, готелі і гуртожитки по всьому світу. У міру поширення клопів, все більше людей турбуються про них і хочуть знати, що викликає зараження цими комахами.

Клопи і інші кровоссальні паразити були пов'язані з людьми протягом тисяч років. Протягом усієї цієї історії люди терпіли їх, дозволяючи комахою пити кров. На початку 20 століття клопи майже зникли, коли людство стало активно використовувати ДДТ та інші пестициди, і навіть зараз реальність така, що кількість клопів все ще перебуває на історично низькому рівні.

Як тільки вони поселяються в вашому домі, комахи збираються там, де ви проводите багато сидячого часу: стільці, дивани і особливо ліжка. Паразитів залучають діоксид вуглецю в повітрі, який виникає в результаті дихання.

Всупереч поширеній думці, чистота або багатство не імунізують вас від зараження комахами. Хоча злидні не є причиною появи клопів, бідні громади можуть відчувати брак ресурсів, необхідних для боротьби з інвазією.
Схожі публікації

На даний момент коментарів немає.

Залишити коментар і рейтинг

Професійна безкоштовна консультація.

Нашим фахівцям можна довіряти!

Всі препарати безпечні для людини і мають дозвільні сертифікати.
Висококваліфікована допомога в короткий термін і за розумною ціною
Особливий підхід. Враховуємо всі особливості приміщення і побажання клієнта.
Підготовка приміщення для створення умов роботи і збереження майна

Замовити дзвінок