Що таке соціальні комахи?

Компанія Ліквідатор - якісна боротьба з комахами і гризунами

Що таке соціальні комахи?

Автор материалу: експерт компанії Ліквідатор

Новина опублікована: 29.03.2019

Що таке соціальні комахи?
Соціальні комахи складають 75 відсотків біомаси комах у світі. Колонія соціальних бджіл може налічувати десятки тисяч, і сотні мільйонів мурах можуть жити в супер колонії взаємопов'язаних гнізд.

Так що ж змушує соціальних комах так поводитися? Існує кілька теорій, а також різні ступені соціальної поведінки.

Сила в кількості. Соціальні комахи отримують безліч переваг перед своїми самотніми побратимами. Спільна робота допомагає знайти їжу і інші ресурси, а колективний захист ефективна при нападі.

Соціальні комахи здатні ефективно конкурувати з більш великими тваринами за їжу і територію. Вони можуть швидко побудувати притулок і розширити його в міру необхідності.

Багато комахи демонструють соціальну поведінку, коли збираються у великій кількості. Однак, стадна поведінка саме по собі не означає, що комаха є соціальним.

Ентомологи називають справжніх соціальних комах еусоціальність.

За визначенням, еусоціальність комаха повинні проявляти три характеристики: перекриваються покоління, кооперативний догляд за виводком, каста безплідних робочих.

Наприклад, подумайте про термітів. Терміти діляться на три касти. Репродуктивна каста складається з короля і королеви. Каста солдатів як чоловіків, так і жінок спеціально пристосована для захисту колонії. Солдати крупніше інших термітів і безплідні. Нарешті, каста робочих складається з незрілих чоловіків і жінок, які виконують всю роботу по дому: годування, прибирання, будівництво і догляд за потомством.

На даний момент коментарів немає.

Залишити коментар і рейтинг

Професійна безкоштовна консультація.

Нашим фахівцям можна довіряти!

Всі препарати безпечні для людини і мають дозвільні сертифікати.
Висококваліфікована допомога в короткий термін і за розумною ціною
Особливий підхід. Враховуємо всі особливості приміщення і побажання клієнта.
Підготовка приміщення для створення умов роботи і збереження майна

Замовити дзвінок