Меню

Актуальні засоби боротьби з тарганами в домашніх умовах

Компанія Ліквідатор - якісна боротьба з комахами і гризунами

03.01.2020

Автор: Редакция Ликвидатор

Актуальні засоби боротьби з тарганами в домашніх умовах
Квартира в звичайному багатоповерховому будинку - улюблене місце проживання усіма ненависних тарганів. Вони проникають навіть в самі вузькі щілини з метою поживитися чимось смачненьким, а вивести прусаків потім дуже важко навіть за допомогою ультразвуку або спеціальних пасток.

Таргани - дивно живучі комахи. Навіть після того, як вони втратять свою голову, тіло зберігає життєздатність протягом тижня. І гинуть вони тільки через зневоднення - дихати таргани можуть всією поверхнею тіла.

Як реагувати на появу тарганів в будинку?

Не завжди ідеально прибраний будинок без мотлоху - запорука відсутності в ньому тарганів. Ці комахи можуть потрапити в квартиру:
 • із загального сміттєпроводу;
 • при переїзді з речами зі старого житла;
 • через вентиляційні отвори в кухні та санвузлі;
 • з каналізаційних труб;
 • з посилкою, отриманої на пошті - в ній можуть міститися дорослі особини комах або їх яйця;
 • після поїздки.

У випадку з тарганами потрібно завжди бути напоготові і перевіряти будинок на їх наявність регулярно. Всього кілька особин здатні швидко розмножуватися і поширитися по всьому будинку. Тим самим вони завдаватимуть шкоди речам домашнього вжитку і приводити продукти харчування в повну непридатність.

Якщо в будинку був виявлений хоча б один тарган, потрібно відразу пильно обстежити всі житло, щоб зрозуміти, яким чином він сюди потрапив. Сам процес ліквідації тарганів включає в себе:
 • генеральне прибирання - особливу увагу потрібно приділити місцям за холодильником і кухонними шафками;
 • застосування народних і спеціальних методів боротьби з тарганами - аерозолів, гелів, пасток, ультразвуку;
 • дотримання в подальшому необхідних заходів профілактики їх подальшого появи і розмноження.

Народні методи знищення прусаків

Якщо у вас немає можливості застосувати для знищення шкідників спеціальні аерозолі або гелі, тоді варто вдатися до народних засобів боротьби. Позбутися від тарганів можна за допомогою:
 1. Бури - це непримітний білий порошок, який абсолютно безпечний для людини, але смертельний для різних видів паразитів. Досить розсипати його в місцях проживання тарганів - рано чи пізно вони почнуть пробувати цей порошок, що призведе їх до неминучої загибелі.
 2. Борної кислоти - це засіб від тарганів продається в кожній аптеці, воно доступне всім і просто у використанні. Речовина відрізняється нервово-паралітичним ефектом впливу на дорослі особини комах. Навіть невелика доза кислоти призводить до сильної інтоксикації шкідників і їх подальшої загибелі.
 3. Герані - це кімнатна рослина раніше часто траплялася в наших квартирах. І причина його популярності полягає не в милих оку квіточках, а специфічному ароматі цієї рослини, який відлякує шкідників.
 4. Оцту - йдеться і про есенції, і про стандартний 9% -ому розчині. Його розводять у воді і цією рідиною інтенсивно обробляють вентиляційні отвори, щілини в стінах, підлозі, стінки шафок на кухні та у ванній кімнаті.
 5. Нашатирного спирту - цей варіант народного кошти розрахований не на тотальне знищення паразитів, він тільки їх відлякає. Всього 1 чайної ложки нашатирного спирту, доданого в воду для миття підлоги, забезпечує стійкий специфічний запах плінтусів і статевого покриття. Він відлякує тарганів і змусить уникнути їх розмноження у вашій квартирі.

Варто дотримуватися і основних правил гігієни:
 • не залишати у вільному доступі їжу, її залишки;
 • насухо протирати раковину і ванну після використання, стежити за справністю сантехніки, а також усунути будь-які інші джерела води;
 • своєчасно виносити сміття;
 • закрити щілини в підлозі і стінах.

Хочете позбутися від тарганів - звертайтеся в СПК «Ліквідатор»

Всі народні способи знищення шкідників можна використовувати в разі невеликої кількості тарганів в будинку. Якщо ж їх популяція розрослася до неймовірних розмірів, і вони докучають вам цілодобово - варто звернутися за допомогою до професійних дезінсекторів.

Співробітники СПК «Ліквідатор» мають достатній досвід знищення паразитів в квартирах і на промислових об'єктах. Дезінсектори використовують засоби індивідуального захисту, сертифіковані інсектицидні препарати з інтенсивним ефектом. Вони безпечні для людини, домашніх тварин і відмінно справляються з дорослими особинами тарганів і їх яйцями.

Оформляйте заявку на обробку будинку онлайн або за номером телефону на нашому сайті. Менеджери дадуть відповідь на всі питання. Вартість дезінсекції визначається для кожного клієнта окремо.
Схожі публікації

На даний момент коментарів немає.

Залишити коментар і рейтинг

Професійна безкоштовна консультація.

Нашим фахівцям можна довіряти!

Всі препарати безпечні для людини і мають дозвільні сертифікати.
Квалифицированная помощь в короткий срок и по разумной цене.
Особливий підхід. Враховуємо всі особливості приміщення і побажання клієнта.
Підготовка приміщення для створення умов роботи і збереження майна

Замовити дзвінок