Меню

Чи реально позбутися в лікарнях від тарганів?

Компанія Ліквідатор - якісна боротьба з комахами і гризунами

16.12.2019

Автор: Редакция Ликвидатор

Чи реально позбутися в лікарнях від тарганів?
В Україні та інших країнах ближнього зарубіжжя гостро стоїть питання про дотримання належного санітарно-гігієнічного режиму в лікарнях. Незважаючи на те, що тут постійно знаходяться пацієнти будь–якого віку, вони замість ефективного лікування стикаються з дискомфортом під час перебування в лікарні - мова йде про тарганів. Великі і маленькі, руді і чорні – вони зустрічаються і в палатах, і в санвузлах, і в їдальні.

Чому з тарганами так складно впоратися?

Головна проблема в боротьбі з прусаками в лікарнях – це постійна присутність в них пацієнтів і медичного персоналу. Раніше в українських містах вже фіксувалися випадки сильного отруєння людей випарами від популярних інсектицидних препаратів. Саме тому кожен епізод з виведенням тарганів пов'язаний з великими ризиками.

Для знищення комах застосовують звичайні методи у вигляді крейди, паст, спреїв, які відрізняються сильним ароматом і вимагають тривалого провітрювання приміщень. Але ж небагато українських лікарень мають достатньо місця, щоб тимчасово перемістити пацієнтів в інші палати.

Не кожна компанія, що спеціалізується на дезінфекції та дезінсекції житлових приміщень, може гарантувати безпеку використовуваних її співробітниками інсектицидів. А так як позбутися від шкідників необхідно, керівництво лікарень діє виключно на свій страх і ризик.

Ми знищуємо тарганів швидко і безпечно для здоров'я людини

Завдяки ретельній багаторівневій перевірці інсектицидних препаратів перед початком використання ми можемо сміливо гарантувати їх безпеку для людей і домашніх тварин. Всі засоби, що застосовуються для знищення тарганів, підходять як для квартир, так і для громадських приміщень – шкіл, лікарень, кафе, ресторанів.

Клієнтам ми пропонуємо 3 методи знищення тарганів, в залежності від масовості їх популяції:
  • газоаэрозольный;
  • гелевий;
  • комбінований.
У розпорядженні наших дезінсекторів генератори холодного і гарячого туману.

Більш того, обробка від тарганів навіть такого великого приміщення, як Лікарня, не займе багато часу. В середньому, ця процедура триває від 15 хвилин. При підтримці належних санітарно-гігієнічних норм таргани більше не з'являться в приміщенні, в іншому випадку процедуру обробки потрібно час від часу повторювати.

Вся інформація про тарганів

Схожі публікації

На даний момент коментарів немає.

Залишити коментар і рейтинг

Професійна безкоштовна консультація.

Нашим фахівцям можна довіряти!

Всі препарати безпечні для людини і мають дозвільні сертифікати.
Квалифицированная помощь в короткий срок и по разумной цене.
Особливий підхід. Враховуємо всі особливості приміщення і побажання клієнта.
Підготовка приміщення для створення умов роботи і збереження майна

Замовити дзвінок