Меню

Увага: нас атакували клони!

Компанія Ліквідатор - якісна боротьба з комахами і гризунами

27.09.2019

Автор: Редакция Ликвидатор

Увага: нас атакували клони!

Як кажуть в народі «Кращих завжди копіюють», так і сталося в нашому випадку. Компанія «Ліквідатор» успішно працює на вітчизняному ринку з 2014 року - ми надаємо комплекс послуг по дезінсекції, акарицидних обробці, дезінфекції та фумігації закритих приміщень і відкритих територій. І недавно з нами трапилася неприємна ситуація, про неї розповідаємо далі.

Нашу репутацію вирішили незаконно скористатися

Незважаючи на те, що у нас немає дочірніх підприємств, ми не працюємо за системою франшизи, недобросовісні компанії вирішили працювати, прикриваючись нашим назвою.

Природно, що у клієнтів таких компаній як «Видис» в Києві, «Служби СЕС Харкова», а також «Дезснаб» із Запоріжжя, почувши про назву «Ліквідатор», будуть переконані, що вони є нашими представниками. Але це не так - вони вирішили діяти без повідомлення нас про свої плани.

Зрозуміло, вони не можуть гарантувати клієнтам настільки високий рівень виконання робіт по дезінсекції та дезінфекції, як наші фахівці, в силу того, що вони:

  • не роблять комплекс інформаційної підтримки і додаткових консультацій на протязі всього терміну співпраці;

  • не враховують індивідуальні особливості вимог замовника - це стосується як психологічної підтримки, так і підбору комплексу препаратів;

  • не проходять систему щорічного підвищення кваліфікації;

  • не володіють нагородами вибору року від українських користувачів, а також сертифікатами ISO - з ними ви завжди можете ознайомитися на нашому сайті.

Наші рекомендації тим, хто зіткнувся з шахраями

Якщо при замовленні дезінфекційних робіт в будь-якому місті України ви почуєте, що обрана вами компанія є нашим дочірнім підприємством, неодмінно повідомте нам.

Настійно рекомендуємо вам замовляти послуги зі знищення комах і гризунів тільки на нашому сайті або телефонувати за номером телефону, вказаним на сторінці в інтернеті. Так ви зможете бути повністю впевненими в тому, що до вас приїдуть саме співробітники компанії «Ліквідатор».

 Наші фахівці приїжджають на виклики по всій Україні на фірмовому авто і працюють в брендованої спецодязі. Використовувані нами засоби безпечні для здоров'я людини - наш досвід роботи в Україні і репутація говорять самі за себе. Будьте уважні і не дайте шахраям себе обдурити!


Схожі публікації

На даний момент коментарів немає.

Залишити коментар і рейтинг

Професійна безкоштовна консультація.

Нашим фахівцям можна довіряти!

Всі препарати безпечні для людини і мають дозвільні сертифікати.
Квалифицированная помощь в короткий срок и по разумной цене.
Особливий підхід. Враховуємо всі особливості приміщення і побажання клієнта.
Підготовка приміщення для створення умов роботи і збереження майна

Замовити дзвінок