Як виявити бліх на вашій кішці

Компанія Ліквідатор - якісна боротьба з комахами і гризунами

Як виявити бліх на вашій кішці

22.04.2019

Як виявити бліх на вашій кішці
Блохи - це крихітні істоти, але вони можуть бути гігантським болем для вас і вашої кішки. Котячі блохи (Ctenocephalides felis), надзвичайно поширені, і вони можуть бути проблемою навіть в найбільш чистих будинках.

Кішки можуть підібрати цих кровосисних паразитів зовні, але домашні кішки також не захищені від бліх, оскільки ви можете мимоволі принести їх всередину на своєму взутті та одязі.

Блохи живуть від 14 днів до цілого року, і одна самка може відкладати жахливі 50 яєць в день.

Ознаки того, що ваша кішка має бліх включають в себе: подряпини, рани і темні плями під шерстю, роздратування або потовщені шкіри, блошиний послід на шерсті, який виглядає як бруд.

Незрозумілі укуси комах на вашому тілі, особливо на нижніх кінцівках, щиколотках і ступнях, також є ознакою, на яку слід звернути увагу. Якщо ви все ще не впевнені, ви можете виконати простий тест. Використовуючи гребінь, причешіть вашого вихованця, витираючи гребінь вологою тканиною або папером. Будь-які блохи або блошиний послід у шерсті вашої кішки виявляться на поверхні.

Якщо у вашої кішки є блохи, переконайтеся, що лікування почнеться якомога швидше. Блохи дратують і створюють незручності для вашого вихованця, але вони також можуть бути дуже небезпечні для кошенят і ослаблених кішок, тому що втрата крові може привести до анемії. Деякі кішки гіперчутливаі до слині бліх та можуть мати алергічну реакцію на укус.
Схожі публікації

На даний момент коментарів немає.

Залишити коментар і рейтинг

Професійна безкоштовна консультація.

Нашим фахівцям можна довіряти!

Всі препарати безпечні для людини і мають дозвільні сертифікати.
Висококваліфікована допомога в короткий термін і за розумною ціною
Особливий підхід. Враховуємо всі особливості приміщення і побажання клієнта.
Підготовка приміщення для створення умов роботи і збереження майна

Замовити дзвінок