Як вилікувати вашу кішку від бліх

Компанія Ліквідатор - якісна боротьба з комахами і гризунами

Як вилікувати вашу кішку від бліх

Автор материалу: експерт компанії Ліквідатор

Новина опублікована: 22.04.2019

Як вилікувати вашу кішку від бліх
Оскільки переважна більшість (95%) бліх буде жити у вашому домашньому середовищі, а не на тварині, без рішення, невелика проблема бліх може перетворитися в серйозне зараження, яке вимагає професійної боротьби зі шкідниками протягом декількох тижнів.

Просто ігнорувати проблему - дуже погана ідея. При лікуванні бліх помилка, якої припускаються багато власників домашніх тварин - це просто лікувати свою кішку. Щоб правильно позбутися від бліх, вам потрібно прийняти два підходи, де ваш будинок і кішка обробляються одночасно.

Під час візиту до ветеринара, попросіть у нього найбільш ефективний засіб для лікування. Блохи - дуже адаптивні істоти, і вони швидко стають несприйнятливими до хімікатів, які ми використовуємо, щоб убити їх. Продавці в зоомагазинах можуть бути не в курсі, і якщо ліки не спрацюють, ваші гроші будуть витрачені даремно, і блохи все ще будуть розмножуватися і харчуватися вашої собакою або котом.

Ваш ветеринар, ймовірно, дасть вам рідке лікування бліх, яке підходить для розміру і ваги вашого друга. Занадто маленька доза не буде ефективною і занадто висока доза може зробити тварині погано. Як правило, засіб втирається в шкіру на задній частині шиї кішки, де вони не можуть злизати його.

Паразити люблять жити в м'яких меблів, валиках і килимах. Для повного знищення шкідників не варто боятися користуватися послугами професіоналів. Фахівці компанії "Ліквідатор" знищать бліх у вашому домі засобом без запаху, зводячи ризик повторного зараження на нуль.

На даний момент коментарів немає.

Залишити коментар і рейтинг

Професійна безкоштовна консультація.

Нашим фахівцям можна довіряти!

Всі препарати безпечні для людини і мають дозвільні сертифікати.
Висококваліфікована допомога в короткий термін і за розумною ціною
Особливий підхід. Враховуємо всі особливості приміщення і побажання клієнта.
Підготовка приміщення для створення умов роботи і збереження майна

Замовити дзвінок