Що я можу з'їсти, щоб мене не кусали комарі?

Компанія Ліквідатор - якісна боротьба з комахами і гризунами

Що я можу з'їсти, щоб мене не кусали комарі?

16.05.2019

Що я можу з'їсти, щоб мене не кусали комарі?
Тепла погода манить нас на задній двір, але докучливі кровососи вже чекають. Репеленти від комах безпечні та ефективні, але багато людей неохоче втирають те, що вони сприймають як смердяче або липке на їх шкірі. Хіба не було б чудово, якби існували продукти, з'ївши або випивши які ви могли б захистити себе від комариних укусів?

Існує безліч гаджетів та трюків: від браслетів до додатків для смартфонів. На жаль, лише деякі з них забезпечують захист.

Ми знаємо, що деякі люди будуть укушені комарами з більшою ймовірністю, ніж інші, причому бактерії на нашій шкірі грають вирішальну роль в нашій привабливості для комарів. Дослідження показують, що в основному винні наші гени, а не дієти.

Багато міфів оточують їжу і питво, які можуть тримати комарів на відстані, але коли справа доходить до науки, що стоїть за цими теоріями, все це стає занадто важко "проковтнути".

Любите джин з тоніком? Були часи, коли за допомогою алкоголю можна було уникнути малярійної лихоманки. Справа була скоріше в тоніку, ніж у джині. Ключовим інгредієнтом тонізуючої води є хінін. Похідний від кори дерева cinchona, хінін був визначений як ліки від малярії в 1960-х роках, і хоча в даний час він не рекомендується як засіб лікування першої лінії, історично він був критично важливий в боротьбі з паразитами.

Важливо відзначити, що, хоча вважається, що він токсичний для паразитів, немає ніяких доказів того, що він дійсно зупинить укуси. Крім того, сучасна тонізуюча вода практично не містить хініну.
Схожі публікації

На даний момент коментарів немає.

Залишити коментар і рейтинг

Професійна безкоштовна консультація.

Нашим фахівцям можна довіряти!

Всі препарати безпечні для людини і мають дозвільні сертифікати.
Висококваліфікована допомога в короткий термін і за розумною ціною
Особливий підхід. Враховуємо всі особливості приміщення і побажання клієнта.
Підготовка приміщення для створення умов роботи і збереження майна

Замовити дзвінок