Захистіть свій двір в сезон москітів

Компанія Ліквідатор - якісна боротьба з комахами і гризунами

Захистіть свій двір в сезон москітів

24.05.2019

Захистіть свій двір в сезон москітів
Сезон комарів наближається! Для багатьох це означає, що прийшов час приготуватися до зуду та рубців. Комарі - докучливі маленькі істоти, які не зупиняться ні перед чим, аби кусати ваші руки і ноги. На жаль, ці шкідники приносять більше шкоди, ніж просте роздратування. Деякі види переносять шкідливі форми бактерій, які можуть привести до різних захворювань.

Комарів природно привертає вода і волога. Ось чому вони зазвичай з'являються після сильної грози. Якщо у вас немає дренажних систем, калюжі створюють ідеальний інкубатор для комах. Отже, потрібно вжити необхідних заходів, щоб позбутися від стоячої води і контролювати накопичення вологи у вашому дворі.

Коли ваші дерева і чагарники підстрижені - це допомагає зменшити ризик навали будь-яких комах. Коротка трава і доглянута ділянка здатні зменшити кількість комах біля вашого будинку в декілька разів.

По-можливості, скористайтеся консультацією професіоналів. Спеціаліст по боротьбі зі шкідниками допоможе вказати на будь-які потенційні проблемні зони в вашому дворі, і складе план боротьби з шкідниками в теплі місяці.
Схожі публікації

На даний момент коментарів немає.

Залишити коментар і рейтинг

Професійна безкоштовна консультація.

Нашим фахівцям можна довіряти!

Всі препарати безпечні для людини і мають дозвільні сертифікати.
Висококваліфікована допомога в короткий термін і за розумною ціною
Особливий підхід. Враховуємо всі особливості приміщення і побажання клієнта.
Підготовка приміщення для створення умов роботи і збереження майна

Замовити дзвінок