Меню

Довіряй, але перевіряй

Компанія Ліквідатор - якісна боротьба з комахами і гризунами

30.11.2019

Довіряй, але перевіряй

Як дотримуються стандарти виконання робіт в СПК «Ліквідатор»

На ринку України ми успішно працюємо кілька років. Секрет успіху нашої справи дуже простий: ми йдемо в ногу з сучасними методиками боротьби з шкідниками і ретельно підбираємо препарати для проведення дезінфекції, дезінсекції та дератизації.

Всі наші зусилля були б марними, якби ми не звертали уваги на людський фактор, а він має велике значення. Саме від настрою співробітників СПК «Ліквідатор», їх комунікаційних здібностей, стресостійкості і відповідальності залежить престиж нашої компанії і довіра до неї клієнтів з різних куточків України.

Мета проведення внутрішніх аудитів

Щоб зробити надання послуг зі знищення гризунів і комах-шкідників максимально ефективним і усунути будь-які недоліки в роботі вчасно, ми проводимо внутрішні перевірки. Вони дозволяють виявити прогалини в організації робочого процесу, а саме:
  • В оформленні замовлень на обробку - не завжди нам вдається на всі 100% проконтролювати роботу менеджерів, які спілкуються з клієнтами безпосередньо. Нам важливо, щоб вони максимально вичерпно відповідали на всі питання про підготовку до процедури обробки, безпосередньо про її проведення та про гарантії на наші послуги.
  • У спілкуванні з клієнтам наживо під час обробки. Щоб клієнти змогли нам повністю довіряти, важливо розповісти їм всі нюанси того, чим ми займаємося, показати сертифікати на препарати, оформити офіційний договір про надання послуг.
  • В процесі обробки приміщень, це найважливіше в нашій роботі.
Як ми перевіряємо виконання робіт

Для нас велику роль грають відгуки клієнтів. У процесі спілкування з ними часто спливають дрібні деталі, які в підсумку впливають на якість дератизації, дезінсекції, дезінфекції, а саме:
  • невірний підбір препарату;
  • неправильна підготовка приміщення до обробки - особливо це важливо при її проведенні в квартирах, де живуть люди з тваринами;
  • перевищення або зниження рекомендованої дози препарату;
  • неякісне виконання прибирання приміщення після обробки і його провітрювання.
Кожен день ми старанно працюємо над тим, щоб ставати краще, обробляти об'єкти якісніше, знищувати гризунів і інших паразитів навіть в найскладніших ситуаціях. Наш контроль над роботою співробітників і ваші відгуки - запорука успішної роботи СПК «Ліквідатор» в майбутньому!
Схожі публікації

На даний момент коментарів немає.

Залишити коментар і рейтинг

Професійна безкоштовна консультація.

Нашим фахівцям можна довіряти!

Всі препарати безпечні для людини і мають дозвільні сертифікати.
Висококваліфікована допомога в короткий термін і за розумною ціною
Особливий підхід. Враховуємо всі особливості приміщення і побажання клієнта.
Підготовка приміщення для створення умов роботи і збереження майна

Замовити дзвінок