Меню

Сміттєпроводи в багатоквартирних будинках - минуле століття!

Компанія Ліквідатор - якісна боротьба з комахами і гризунами

05.11.2019

Автор: Редакция Ликвидатор

Сміттєпроводи в багатоквартирних будинках - минуле століття!
Якщо на папері наявність сміттєпроводів у багатоповерхових будинках виглядало позитивною зміною і поліпшенням якості життя мешканців, то за фактом воно тільки зробило її гірше. Сміттєпроводи в таких будинках поступово забиваються і стають розсадниками небезпечних для здоров'я людини захворювань.

Наявність великої кількості громіздких відходів в сміттєпроводі створює ідеальні умови для масового поширення в них комах-шкідників і гризунів. Їх присутність в середовищі існування людини здатне в стислі терміни спровокувати не тільки значне погіршення санітарно-гігієнічного стану житлового будинку, але і привести до епідеміологічної спалаху.

Як вирішити проблему з сміттєпроводом в будинку?

Звернення до ЖЕКу за місцем вашого проживання і до міської влади спільно з іншими мешканцями вашого будинку допоможе домогтися дозволу на заварювання труби сміттєпроводу і організацію спеціального майданчика для виносу сміття зовні.

Щоб процес консервації сміттєпроводу пройшов максимально ефективно, попередньо потрібно:
  • провести його повну дезінфекційну обробку з використанням сильнодіючих препаратів - вони знищать не тільки хвороботворні бактерії, але і неприємний запах;
  • провести роботи по дезінсекції та дератизації сміттєпроводу, щоб гризуни і комахи більше в ньому не з'являлися.
Мешканці тих будинків, в яких законсервували сміттєпровід, відзначає істотне поліпшення санітарного стану житлового будинку, а саме відсутність тарганів, мух і гризунів, зникнення затхлого, неприємного запаху, а також цвілі і грибків.

Консервація старих сміттєпроводів - це найкраще, що можуть зробити мешканці багатоквартирних будинків, адже в світі давно є більш цивілізовані способи збору і утилізації відходів.
Схожі публікації

На даний момент коментарів немає.

Залишити коментар і рейтинг

Професійна безкоштовна консультація.

Нашим фахівцям можна довіряти!

Всі препарати безпечні для людини і мають дозвільні сертифікати.
Квалифицированная помощь в короткий срок и по разумной цене.
Особливий підхід. Враховуємо всі особливості приміщення і побажання клієнта.
Підготовка приміщення для створення умов роботи і збереження майна

Замовити дзвінок