У комах є мозок?

Компанія Ліквідатор - якісна боротьба з комахами і гризунами

У комах є мозок?

29.03.2019

У комах є мозок?
Навіть у крихітних комах є мозок, хоча мозок комах не грає такої важливої ​​ролі, як людський. Насправді комаха може прожити кілька днів без голови, за умови, що воно не втратить смертельного кількості гемолімфи, еквівалента крові комахи, після обезголовлювання.

Мозок комахи знаходиться в голові, розташований дорсально або ззаду. Він складається з трьох частин: протоцеребрума, дейтоцеребрума і трітоцеребрума. Це зрощені ганглії, скупчення нейронів, які обробляють сенсорну інформацію. Кожна частка контролює різні види діяльності або функції. Число нейронів в мозку комах-різному. Звичайна плодова муха має 100 000 нейронів, в той час як медова бджола має 1 мільйон нейронів.

Перша частка, звана протоцереброй, з'єднується через нерви зі складними очима і очницями, які є світлочутливими органами, виявляють рух і контролюють зір. Протоцеребрум містить грибні тіла, два пучка нейронів, які становлять значну частину мозку комахи.

Середня з трьох основних частин мозку, дейтоцеребрум, іннервує антени або постачає їх нервами. Через нервові імпульси від антен комаха може збирати запахи і смакові сигнали, тактильні відчуття або навіть інформацію про навколишнє середовище, таку як температура і вологість.

Третя основна частка, трітоцеребрум, виконує кілька функцій. Він з'єднується з лабрум і інтегрує сенсорну інформацію з двох інших часток мозку. Трітоцеребрум також з'єднує мозок з шлунково-кишкової нервовою системою, яка функціонує окремо, щоб іннервувати інші органи.

Комахи розумні і мають значну здатність до запам'ятовування. Існує сильна кореляція між розміром грибного тіла мозку і пам'яттю.
Схожі публікації

На даний момент коментарів немає.

Залишити коментар і рейтинг

Професійна безкоштовна консультація.

Нашим фахівцям можна довіряти!

Всі препарати безпечні для людини і мають дозвільні сертифікати.
Висококваліфікована допомога в короткий термін і за розумною ціною
Особливий підхід. Враховуємо всі особливості приміщення і побажання клієнта.
Підготовка приміщення для створення умов роботи і збереження майна

Замовити дзвінок