Куди йдуть павуки, коли холодно?

Компанія Ліквідатор - якісна боротьба з комахами і гризунами

Куди йдуть павуки, коли холодно?

22.04.2019

Куди йдуть павуки, коли холодно?
Для багатьох людей, які бояться комах, наступ зими - це благословенна втеча і полегшення від моторошних шкідників. Однак, багато шкідники залишають вулицю лише за тим, щоб звернутися до тепла і комфорту вашого будинку, павуки не є винятком з цього правила.

Що павук робить, коли наближається зима, залежить від виду комахи. Деякі павуки живуть тільки один сезон, відкладаючи яйця восени. Інші знайдуть темне безпечне місце для сплячки, поки погода не прогріється. Найчастіше ці павуки роблять гніздо або кокон. Комахи здатні пережити зиму завдяки уповільнення метаболізму, що означає, що вони вимагають менше їжі.

Крім пошуку безпечного притулку і створення теплих гнізд, деякі павуки також адаптувалися біологічно для виживання в холодному середовищі. Відчувши зміну погоди, тіла павуків починають сповільнюватися і виробляють хімікат, званий полігідроксіспіртом, який в основному є павуковою версією антифризу. Коли тепла погода повертається, виробництво цього хімікату зупиняється, дозволяючи павуку знову стати активним.
Схожі публікації

На даний момент коментарів немає.

Залишити коментар і рейтинг

Професійна безкоштовна консультація.

Нашим фахівцям можна довіряти!

Всі препарати безпечні для людини і мають дозвільні сертифікати.
Висококваліфікована допомога в короткий термін і за розумною ціною
Особливий підхід. Враховуємо всі особливості приміщення і побажання клієнта.
Підготовка приміщення для створення умов роботи і збереження майна

Замовити дзвінок