Меню

Відпочинок на Азовському морі став безпечнішим

Компанія Ліквідатор - якісна боротьба з комахами і гризунами

Відпочинок на Азовському морі став безпечнішим

03.09.2019

Відпочинок на Азовському морі став безпечнішим

Крім курортних баз на Чорному морі, великою популярністю серед українців користується також Азовське море. Туристичні комплекси, розташовані на Федотової косі і косі Пересип, щороку наповнюються тисячами туристів, які бажають купуватися в теплому морі і погрітися під сонечком.

Щоб відпочинок на узбережжі Азовського моря був максимально безпечним для туристів, власники 81 бази відпочинку попередньо замовили у нас обробку їх території від павуків, які за останнє десятиліття окупували даний регіон.

Тут вони представлені як неотруйними представниками, так і дуже небезпечними - каракуртом і тарантулом. Зазвичай ці павуки не наближаються до місць проживання людей, але, щоб бути повністю впевненими в безпеці проживають, перед початком курортного сезону краще замовити спеціальну обробку території.

Наші фахівці підбирають відповідний метод знищення павуків залежно від їх виду - все гелі та аерозолі, які використовуються в процесі обробки приміщень і прилеглих територій, абсолютно нешкідливі для людини і не викликають алергії. Одного сеансу обробки виявилося цілком достатньо, щоб власники баз змогли забути про існування павуків на все літо.

Вся інформація про павуків

Схожі публікації

На даний момент коментарів немає.

Залишити коментар і рейтинг

Професійна безкоштовна консультація.

Нашим фахівцям можна довіряти!

Всі препарати безпечні для людини і мають дозвільні сертифікати.
Висококваліфікована допомога в короткий термін і за розумною ціною
Особливий підхід. Враховуємо всі особливості приміщення і побажання клієнта.
Підготовка приміщення для створення умов роботи і збереження майна

Замовити дзвінок