Чому мурахи та інші комахи так сильні?

Компанія Ліквідатор - якісна боротьба з комахами і гризунами

Чому мурахи та інші комахи так сильні?

Автор материалу: експерт компанії Ліквідатор

Новина опублікована: 29.03.2019

Чому мурахи та інші комахи так сильні?
Поспостерігайте за мурахами уважно протягом невеликої кількості часу, і ви станете свідками чудових подвигів. Крихітні мурахи, марширують строєм, можуть тягнути в свої колонії їжу, піщинки і навіть дрібні камінчики, які у багато разів більше їх самих. І це не ілюзія, дослідження показують, що мурахи можуть піднімати предмети, які важать в 50 разів більше їх власної ваги.

Відповідь на питання, чому мурахи або будь-які комахи настільки сильні, полягає в їх зменшувальні розмірах. У більших тварин набагато більший обсяг і маса тіла, тому м'язова сила повинна бути набагато більше, щоб підтримувати той же рівень навантаження щодо ваги.

Крихітний мураха має перевагу через більшу відносини площі поверхні м'язів до обсягу і масі тіла комахи. М'язи мурашки несуть досить невелике навантаження, необхідну для підйому власного тіла, залишаючи багато м'язової сили для переміщення інших об'єктів.

До цього додається той факт, що тіло комахи за своєю суттю є легким щодо його обсягу в порівнянні з іншими тваринами. Структурно комахи не мають внутрішніх скелетів, як хребетні тварини, але замість цього мають тверду оболонку екзоскелета. Без ваги внутрішніх кісток вага комахи може складатися з більшої кількості м'язів.

На даний момент коментарів немає.

Залишити коментар і рейтинг

Професійна безкоштовна консультація.

Нашим фахівцям можна довіряти!

Всі препарати безпечні для людини і мають дозвільні сертифікати.
Висококваліфікована допомога в короткий термін і за розумною ціною
Особливий підхід. Враховуємо всі особливості приміщення і побажання клієнта.
Підготовка приміщення для створення умов роботи і збереження майна

Замовити дзвінок