Чи пам'ятають метелики, що були гусеницями?

Компанія Ліквідатор - якісна боротьба з комахами і гризунами

Чи пам'ятають метелики, що були гусеницями?

Автор материалу: експерт компанії Ліквідатор

Новина опублікована: 24.05.2019

Чи пам'ятають метелики, що були гусеницями?
Перетворення лялечки на дорослу особину є драматичним зміною в життєвому циклі метелика, вчені називають цю зміну метаморфозою. Під час метаморфози тканини тіла повністю реорганізуються, щоб зробити повноцінну особину.

Малоймовірно, що метелик усвідомлює те, що колись був гусеницею. Життя комах в корені відрізняється, метелику необхідно злучитися і відкласти яйця, в той час як гусінь тільки їсть. Проте, зберігається досвід отриманий під час розвитку. Цей факт сам по собі дивний, тому що під час перетворення всередині лялечки гусениця фактично стає рідиною.

Пам'ять комах була перевірена в дослідженні групи вчених з університету Джорджтауна у США. Вони навчили гусениць не любити запах етилацетату, хімікату, що часто зустрічається в рідини для зняття лаку.

Дослідники пускали через тіло гусениць невеликі електричні розряди кожен раз, коли вони нюхали хімікат. Після метаморфози метелики також стали уникати цього запаху, тому що він нагадував їм про електричні удари.

Дослідження показало, що пам'ять, а отже і нервова система, залишається під час складного перетворення гусениці у дорослу моль.

На даний момент коментарів немає.

Залишити коментар і рейтинг

Професійна безкоштовна консультація.

Нашим фахівцям можна довіряти!

Всі препарати безпечні для людини і мають дозвільні сертифікати.
Висококваліфікована допомога в короткий термін і за розумною ціною
Особливий підхід. Враховуємо всі особливості приміщення і побажання клієнта.
Підготовка приміщення для створення умов роботи і збереження майна

Замовити дзвінок