Рішення складного завдання видалення кліщів

Компанія Ліквідатор - якісна боротьба з комахами і гризунами

Рішення складного завдання видалення кліщів

Автор материалу: експерт компанії Ліквідатор

Новина опублікована: 16.05.2019

Рішення складного завдання видалення кліщів
Укус кліща - це потенційно серйозний ризик для здоров'я сам по собі, але іноді то, як люди намагаються видалити кліщів, тільки погіршує ситуацію. Це пояснюється тим, що міські міфи і суперечливі поради місцевих і зарубіжних органів охорони здоров'я створюють плутанину як серед медичних працівників, так і серед населення.

Кліщі не стрибають і не літають. Вони знаходять господаря, піднявшись на вершину трави або інший прилеглої рослинності, і повільно рухають ногами, поки не вступають в контакт з потенційним господарем.

Як тільки кліщі знаходять господаря, вони п'ють кров, щоб отримати поживні речовини для линьки на наступну стадію розвитку або, якщо це доросла самка, розвивають яйця. Під час годування, комахи можуть залишатися на своєму носії до 10 днів.

Реакції на укуси кліщів можуть варіюватися від легкого свербіння з локалізованим набряком, до важких алергічних реакцій і анафілактичного стану.

При виявленні кліща найкраще звернутися до лікаря. Якщо медична допомога недоступна, видаляти кліща необхідно спеціальними щипцями, які потрібно придбати в аптеці або пінцетом, використовуючи кругові рухи. Перед видаленням необхідно простерилізувати пошкоджену ділянку шкіри а також попередньо змастити місце укусу олією, перекриваючи комасі кисень.

На даний момент коментарів немає.

Залишити коментар і рейтинг

Професійна безкоштовна консультація.

Нашим фахівцям можна довіряти!

Всі препарати безпечні для людини і мають дозвільні сертифікати.
Висококваліфікована допомога в короткий термін і за розумною ціною
Особливий підхід. Враховуємо всі особливості приміщення і побажання клієнта.
Підготовка приміщення для створення умов роботи і збереження майна

Замовити дзвінок