Меню

Клопи

Вся інформація про клопа - як боротися з клопами і чому від них треба позбавлятися? • Все про клопа

Клопи

Клопи

Клопи: паразити, від яких потрібно терміново позбуватися

На планеті живуть, активно розмножуються 40 000 видів клопів. Ці комахи проникають в будинки, а вивести їх вкрай складно самостійно.

Улюбленим місцем проживання стають плінтуси, щілини в підлозі, матраци, постільна білизна, оббивки крісел, диванів. Відчувши близькість теплокровної тварини, людини, популяція клопів здатна подолати великі відстані. Ці паразити можуть відчути кров при відсутності на шкірних покривах візуальних ушкоджень - ран, подряпин.

Небезпеку комахи несуть для людини і домашніх тварин. Почати позбуватися від клопів варто відразу ж, як тільки ви помітили в будинку, на дачі їх поодинокі особини, інакше ситуація вийде з-під контролю.


Що з себе представляють клопи?

Ці кровоссальні паразити живуть в теплих, важкодоступних місцях в безпосередній близькості від людини. Ви можете їх знайти в тумбочці біля ліжка, в килимовій доріжці.

Середня тривалість життя дорослої особини комахи - 1 рік. Але при несприятливих обставинах - нестачі харчування, сильному холоді, шкідники здатні впадати в стан анабіозу. Якщо життєві умови для них стають придатними, клопи повертаються до свого попереднього стану, знову атакуючи людин і тварин.

Личинки і дорослі особини харчуються кров'ю, яку вони п'ють в нічний час. Якщо ж популяція клопів стане занадто великою і харчування вночі буде недостатньо, вони почнуть атакувати людину в світлий час доби.
Якщо на дачі видно сліди клопів лише в 1 місці, це не означає, що їх немає на інших ділянках. Зазвичай вони не дислокуються в одній точці. Личинки і дорослі паразити часто розташовані окремо один від одного.

Боротися зі шкідниками самостійно дуже складно через те, що яйця неможливо з 1 разу знешкодити інсектицидами - оболонка не пропускає всередину токсини. А повна загибель личинок і яєць можлива лише при підвищенні температури в приміщенні до 50 градусів, що в домашніх умовах неможливо.


Чи небезпечні клопи для людини?

Укуси постільних клопів чітко видно на шкірі - вони викликають сильні неприємні відчуття, алергічну реакцію на шкірі. Клопи доставляють незручності під час сну, позбавляють нормального відпочинку вночі. Таким чином, людина постійно перебуває в стресі через недосипання. Це негативно позначається на функціонуванні нервової системи.

Виникнення алергічної реакції на місці укусу - це найлегше, що може трапитися. Ці шкідники - переносники таких небезпечних захворювань, як черевний тиф, туберкульоз, гепатит, сибірська виразка. Чи захворієте ви ними, залежить вже тільки від стану вашого здоров'я і стійкості імунної системи до інфекцій.

Для людини також несуть небезпеку не тільки укуси паразитів, але і їх екскременти, Вони залишаються в житловому приміщенні, поширюючи збудників інфекційних захворювань.

Погано в ситуації з масовим нашестям клопів те, що в їхній слині містяться анестетики, тому укуси паразитів практично не відчуваються. І що важливо, під час того, як вони їдять, в організм також потрапляють речовини, які перешкоджають процесу згортання крові. Саме тому позбутися цих комах потрібно відразу ж, як ви помітили їх в будинку.


Ефективні методи боротьби з клопами

Щоб вивести паразитів, які поширюють інфекції, потрібно використовувати сильнодіючі хімічні препарати. У домашніх умовах найчастіше використовуються:
  1. Спреї. Хімічний розчин потрібно розвести водою в пропорції, зазначеної виробником, а потім залити в пульверизатор і ретельно обробити всі ділянки, де з'явилися шкідники. Вони надають максимальний вплив на будь-які види поверхонь, де можуть переміщатися або перебувати клопи.
  2. Крейда. В основі засобів містяться сильнодіючі інсектициди, які призводять до паралічу, смерті дорослих особин клопів. За допомогою крейди зручно боротися з паразитами в домашніх умовах. Їх склад відносно безпечний для здоров'я людини. Ефект від нанесення засобів зберігається протягом декількох місяців.
  3. Димові шашки - дим, що містить частинки інсектицидів, проникає в щілини, важкодоступні місця квартири і дозволяє миттєво вивести розмножити популяцію клопів. Вид шашок потрібно підбирати в залежності від типу приміщення - промислового, житлового.

Але найбільш надійний метод , щоб позбутися переносників небезпечних захворювань - професійна дезінсекція приміщень. Під час неї в приміщенні працюють генератори холодного, гарячого туману. Вона забезпечує знищення яєць, личинок, дорослих особин клопів з 1 разу.

На даний момент коментарів немає.

Залишити коментар і рейтинг

Професійна безкоштовна консультація.

Нашим фахівцям можна довіряти!

Всі препарати безпечні для людини і мають дозвільні сертифікати.
Квалифицированная помощь в короткий срок и по разумной цене.
Особливий підхід. Враховуємо всі особливості приміщення і побажання клієнта.
Підготовка приміщення для створення умов роботи і збереження майна

Замовити дзвінок