Меню

5 обов'язкових кроків, щоб позбутися від бліх в будинку

5 обов'язкових кроків, щоб позбутися від бліх в будинку

5 обов'язкових кроків, щоб позбутися від бліх в будинку

5 обов'язкових кроків, щоб позбутися від бліх в будинку
Блохи - кровоссальні комахи, які добре відомі власникам домашніх тварин. Головна проблема полягає в тому, що, з'явившись на тілі у тварини, блохи почнуть розмножуватися в речах у вашому домі. Ми розповімо докладніше про те, як вести боротьбу з блохами, якщо вони все-таки з'явилися.

У будинку завелися блохи: як від них позбутися?

Незважаючи на нешкідливий вид і крихітні розміри, ці комахи здатні зіпсувати життя будь-якій людині. Мало того, що вони боляче кусають тварин і людей, так ще існує небезпека підхопити смертельно небезпечну хворобу. На блохах зосереджені збудники туляремії, чуми, гепатиту, енцефаліту, лістеріозу.

Якщо після укусу комахи ви не зіткнулися з серйозним інфекційним захворюванням, ніхто не може гарантувати того, що на нього в організму не виникне сильної алергічної реакції. Під час укусу блохи виділяють в кров токсини, які можуть спровокувати анафілактичний шок і пулікоз.

Розмножуються блохи дуже швидко, тому не варто зволікати - знищувати комах потрібно відразу, як тільки ви виявили в підвалі або будинку хоча б кілька дорослих особин.

Поради тим, хто побачив в будинку бліх

В першу чергу, варто зайнятися генеральним прибиранням приміщення на висоті, що не перевищує 1,5 метра - вище блохи фізично не можуть стрибнути.
  1. Виперіть при високій температурі одяг, постільні комплекти, штори, а також всі іграшки, підстилки собак і кішок, продезінфікуйте миски для їжі. Спочатку їх потрібно очистити за допомогою пилососа - вміст мішка герметично упакуйте і негайно викиньте.
  2. Особливу увагу приділіть килимам, м'яким мебліям, постільній білизні, матрацам, підлозі, плінтусам. Наша порада: для більшої безпеки викличете на будинок бригаду з хімчистки, яка за допомогою потужної побутової техніки та спеціальних препаратів зможе глибоко очистити текстиль від яєць і личинок, які ви виявили.
  3. Ретельно вимийте підлогу за допомогою дезінфікуючих засобів - так ви знищите бліх, які зосереджені в щілинах підлоги, зазорах між паркетом і плінтусом.
  4. Наведіть порядок у речах, шафах, на балконах, коморі, підвалі. Старий одяг, різний мотлох - це комфортне місце для розмноження паразитів, і мова йде про комах,  основною їжею яких є кров.
  5. Вимийте з милом всю вуличне взуття. Наші клієнти часто стикаються з тим, що в ребристій підошві ховаються блошині яйця, які потім перетворюються на дорослих особин, стрибають і швидко поширюються по всьому будинку.

Швидке і ефективне знищення бліх від компанії «Ліквідатор»

Ви самостійно вже не в силах позбутися від великої кількості бліх? Настав час покликати на допомогу досвідчених дезінсектор. Наша компанія не перший рік працює в Україні і знає, як безпечно і швидко знищити комах-паразитів без шкоди для здоров'я.
Головне в нашій роботі - уважність до деталей. Для приватного будинку, невеликої квартири або території промислового підприємства ми підберемо такий засіб, яке відмінно проявить себе в боротьбі з блохами з першого разу. Препарати, які використовуються дезінсекторами, не роблять тератогенного ефекту на людей і домашніх тварин. Для ефективного розпилювання препаратів ми використовуємо методи холодного і гарячого туману, які ефективно усувають як комах, так і личинки.
Залишаючи заявку на нашому сайті будьте впевнені, обробка приміщення проводиться анонімно - ніхто не дізнається про вашу проблему. Дезінсектори надягають спецодяг і захисний реквізит вже всередині приміщення. Ми проводимо обробку квартир, будинків та офісів в Україні 24\7.

Дізнатись більше про бліх

На даний момент коментарів немає.

Залишити коментар і рейтинг

Професійна безкоштовна консультація.

Нашим фахівцям можна довіряти!

Всі препарати безпечні для людини і мають дозвільні сертифікати.
Висококваліфікована допомога в короткий термін і за розумною ціною
Особливий підхід. Враховуємо всі особливості приміщення і побажання клієнта.
Підготовка приміщення для створення умов роботи і збереження майна

Замовити дзвінок