Безболісна та безпечна боротьба з осами

Безболісна та безпечна боротьба з осами

Безболісна та безпечна боротьба з осами

Безболісна та безпечна боротьба з осами

Оси представляють собою серйозну небезпеку не тільки для жителів приватних будинків, але і для власників квартир. Знищення осиних гнізд своїми силами - досить ризикована процедура, оскільки не маючи спецодягу та обладнання можна запросто отримати укуси. Помилковим буде вважати, що осине гніздо, що знаходиться в куточку балкона, не є небезпекою. Компанія Ліквідатор знає, як позбутися від ос в гаражі, на балконах, у будинках і на ділянці. Ми працюємо як з приватними особами, так і з підприємствами.

З ЧОГО РОЗПОЧАТИ БОРОТЬБУ З ОСАМИ?


Якщо ви виявили 1-2 оси в будинку, то це ще не привід панікувати. Можна скористатися мухобійкою або пилососом. У разі якщо ви регулярно зустрічаєте комах в своєму будинку, необхідно оглянути всю площу на предмет гнізд.

Перше, що потрібно зробити, коли ви виявили осине гніздо, прибрати всі напої і продукти харчування поблизу. Солодкі напої служать відмінним джерелом харчування, а ваш затишний кут є для ос безпечним будинком, тому з таких комфортних умов самостійно шкідники не вийдуть.

Є багато порад як позбутися від ос в будинку, однак більшість з них небезпечні і малоефективні. Застосовуючи народні методи, можна легко розворушити осине гніздо, і комахи заполонять весь будинок, наражаючи на небезпеку вас і ваших близьких. Також не варто пробувати розпорошувати на гніздо сумнівні отрути.

З огляду на все перераховане вище, набагато безпечніше і ефективніше, щоб боротьба з осами починалася з виїзду служб дезінсекції.

ПОРЯДОК ВИВЕДЕННЯ ОС В БУДИНКАХ І НА ВІДКРИТОМУ МІСЦЕВОСТІ

Виведення ос складається з декількох послідовних процедур, які дають гарантований результат:

• виїзд фахівців на місце з метою визначення кількості комах і розташування їхніх гнізд;

• підбір дезінсекційних засобів і відповідного обладнання, виходячи з умов проведення робіт;

• обробка проблемних місць за допомогою сильних отрут і пасток;

• огляд гнізд на предмет наявності комах, а також виявлення потенційно-небезпечних місць

У більшості випадків з осиними гніздами стикаються жителі дач і заміських будинків, однак, що робити, якщо оси поселилися на балконі? Як боротися з осами на балконі, коли площа обмежена, а комахи можуть розлетітися по сусіднім квартирам? Не рекомендується пробувати скинути гніздо вниз або зав'язувати його в пакет. Це може тільки розлютити ос і з пасивного сусідства вони перейдуть в активний напад. Наші фахівці ретельно опрацюють балкон за допомогою інсектицидів, і вже через кілька годин ця проблема зникне.

Земляні оси вимагають зовсім іншого підходу. Перед тим як знищити осине гніздо в землі самостійно, подумайте двічі. Осині жала можуть пробивати навіть товсті джинси та светри, а більшість засобів побутової хімії і звичайних аерозолів-інсектицидів не надто ефективні.

Не ризикуйте своєю безпекою і звертайтеся в компанію Ліквідатор. Ми швидко і ефективно позбавимо вас від неприємного сусідства.

Професійна безкоштовна консультація.

Нашим фахівцям можна довіряти!

  • Всі препарати безпечні для людини і мають дозвільні сертифікати.

  • Висококваліфікована допомога в короткий термін і за розумною ціною

  • Особливий підхід. Враховуємо всі особливості приміщення і побажання клієнта.

  • Підготовка приміщення для створення умов роботи і збереження майна

Замовити дзвінок