Боротьба з блохами: на стежці війни

Боротьба з блохами: на стежці війни

Боротьба з блохами: на стежці війни

Боротьба з блохами: на стежці війни

Домашні блохи - це неприємність, яка може відвідати кожен будинок. Вони не тільки доставляють дискомфорт у вигляді болючих укусів, але і здатні переносити різні захворювання, а також стати збудниками алергії. Активність цих комах не залежить від пори року і для того, щоб позбутися від них доведеться витратити чимало сил.

НА СТЕЖЦІ ВІЙНИ

Для того, щоб боротьба з блохами в домашніх умовах принесла бажаний результат, необхідно провести ряд заходів.

1. Якщо у вас є домашні тварини, то неодмінно почніть обробку саме з них. Врахуйте, що ці комахи можуть оселитися не тільки в шерсті кішок або собак, але до їх атаки схильні також кролики, хом'ячки і папуги. Придбайте у ветеринарній аптеці необхідний засіб, а також забезпечте вихованцеві постійне носіння нашийника від бліх.

2. Залатати всі щілини в будинку, щоб комахи більше не змогли забратися в будинок. Якщо ви живете в приватному секторі або на першому поверсі багатоповерхового будинку, то боротьба з блохами в підвалі - необхідний захід. Зверніть увагу, що за дезінсекцію в цьому приміщенні несе відповідальність ЖЕК. Ви можете сміливо звертатися до співробітників організації з вимогою вжити необхідних заходів.

3. Обробіть приміщення за допомогою інсектицидів. Це можуть бути аерозолі, спеціальні розчини або порошкові засоби. Будьте дуже обережні з використанням препаратів - при неправильному їх застосуванні можлива інтоксикація!

4. Щоб боротьба з блохами в квартирі отримала довгоочікуваний ефект, після проведення дезінсекції зробіть вологе прибирання.

5. Дотримуйтеся профілактичних заходів. Не допускайте в квартирі скупчення пилу і сміття. Обов'язково двічі на рік ретельно вичищати оббивку меблів, а також матраци, ковдри та подушки. Не допускайте появи бліх у домашніх вихованців.

Однак багато людей, застосувавши всі перераховані вище заходи на практиці, так і не можуть позбутися від армії комах. Це може бути обумовлено тим, що препарати, які доступні у вільному продажі мають не достатню концентрацію діючої речовини. В результаті чого гинуть тільки слабкі особини, а сильні набувають імунітету до препарату. Щоб боротьба з блохами в будинку не перетворилася в нескінченну низку невдач, зверніться за допомогою до фахівців.

ПРОФЕСІОНАЛИ В ДІЇ

Компанії, що спеціалізуються на знищенні комах, мають все необхідне, щоб боротьба з блохами здобула ефект. Це і практичний досвід, і професійне обладнання, і дієві засоби. Препарати, що використовуються такими фірмами, нешкідливі для мешканців та їх вихованців, але при цьому вони мають достатню концентрацію хімікатів, щоб назавжди позбавити квартиру від бліх і їх личинок. Фахівцями застосовуються тільки сертифіковані і схвалені міністерством охорони здоров'я України засоби. Після використання препаратів даного класу, вам не доведеться турбуватися про здоров'я малюка, якщо він візьме іграшку з підлоги в рот. До того ж, запросивши команду фахівців, ви позбавите себе від ризику використання хімікатів самостійно.

Співробітники компанії, вже не раз маючи справу з подібною проблемою, точно знають де зазвичай ховаються комахи. Саме тому боротьба з блохами в приміщенні ведеться цілеспрямовано, а результат її гарантований. Фахівці проведуть дезінсекцію всіх, навіть важкодоступних, місць, а також, при необхідності, прилеглої території квартири або будинку. Грамотні консультанти детально розкажуть вам, як правильно підготувати квартиру перед дезинсекцією і які заходи необхідно вжити після неї, щоб не допустити повторного появи бліх.

Боротьба з домашніми блохами - це не тільки порятунок від обридлих комах, а й турбота про здоров'я всієї родини.

Професійна безкоштовна консультація.

Нашим фахівцям можна довіряти!

  • Всі препарати безпечні для людини і мають дозвільні сертифікати.

  • Висококваліфікована допомога в короткий термін і за розумною ціною

  • Особливий підхід. Враховуємо всі особливості приміщення і побажання клієнта.

  • Підготовка приміщення для створення умов роботи і збереження майна

Замовити дзвінок