Боротьба з гризунами: як забезпечити себе перемогу?

Боротьба з гризунами: як забезпечити себе перемогу?

Боротьба з гризунами: як забезпечити себе перемогу?

Боротьба з гризунами: як забезпечити себе перемогу?

Знищення мишей і щурів - одна з найпопулярніших послуг, що надається санітарно-профілактичною компанією «Ліквідатор». Наші фахівці використовують комплекс заходів по боротьбі з небезпечними гризунами, здатними завдати шкоди майну і здоров'ю людини. У нас ви можете замовити послуги дератизації по всій Україні як для об'єкта приватного сектора (житлових приміщень), так і для бізнес-сектора (харчових і нехарчових об'єктів).

ЯК ПРОВОДИТЬСЯ БОРОТЬБА З ГРИЗУНАМИ?

Дератизація закритих приміщень, а також прилеглих до них територій передбачає кілька етапів. Першим з них є первинний виїзд старшого фахівця. У його завдання входить проведення первинного огляду приміщення і територій, оцінка масштабів популяції гризунів, а також формування стратегії, спрямованої на знищення мишей і щурів на даному об'єкті. За результатами огляду прораховується бюджет дератизаційних заходів, складається і підписується договір про послуги, що надаються.

Далі планується виїзд фахівця для безпосереднього проведення робіт з дератизації. Боротьба з гризунами проводиться фахівцями нашої компанії із застосуванням якісних механічних і хімічних засобів, а також з дотриманням строгих правил безпеки. Хімічні препарати розкладаються по периметру об'єкта, а при необхідності і на його прилеглії території, також використовуються механічні мишоловки і крисоловки різних конструкцій. Такий підхід дозволяє зробити знищення мишей і щурів максимально безпечною процедурою для людського організму, але при цьому повністю ліквідувати популяцію гризунів.

По закінченню дератизації клієнт отримує акт виконаних робіт, а також список рекомендацій. У наступні тижні проводиться постійний моніторинг ситуації на об'єкті, а в разі необхідності дератизаційні заходи проводяться повторно.

ЗНИЩЕННЯ МИШЕЙ І ЩУРІВ: ГАРАНТІЯ ЯКОСТІ

Співпраця з компанією «Ліквідатор» дозволить вам скористатися всіма перевагами роботи з нами:

• Ефективна боротьба з гризунами передбачає ретельне вивчення об'єкта, грамотний підбір методів дератизації, а також їх професійне застосування на практиці. Наші кваліфіковані фахівці, прибувши на об'єкт, уважно вивчать його планування, і точно визначать весь комплекс необхідних заходів.

• Мінімальна вартість послуг. Ціна дератизації в закритих і відкритих приміщеннях залежить від їх площі, обраних методів, а також додаткових побажань клієнта (після дератизації можливе проведення дезінфекції з метою знезараження приміщення).

• Застосування сертифікованих в Україні хімічних препаратів. Наявність спеціального дозволу на використання харчових отрут для гризунів робить знищення мишей і щурів безпечним для людини заходом.

• Зручний графік проведення робіт. Ми можемо організувати дератизацію в будь-який зручний для вас час доби.

• Оформлення всієї необхідної документації. Дератизація передбачає підписання офіційного договору, а також акту виконаних робіт, що є одним з гарантійних обов'язків нашої компанії.

• Повторна дератизація в разі незадоволення результатом. Ми цінуємо кожного клієнта і тому стежимо за рівнем якості послуг, що надаються.

З нами ви можете бути впевнені в ефективності і безпекці дератизації житлових і нежитлових приміщень. Зв'яжіться з нами прямо зараз для отримання безкоштовної консультації!

Дезинфекція, Дезинсекція, Дератизація і Фумигация- наша спеціалізація. Довіряйте професіоналам!

Професійна безкоштовна консультація.

Нашим фахівцям можна довіряти!

  • Всі препарати безпечні для людини і мають дозвільні сертифікати.

  • Висококваліфікована допомога в короткий термін і за розумною ціною

  • Особливий підхід. Враховуємо всі особливості приміщення і побажання клієнта.

  • Підготовка приміщення для створення умов роботи і збереження майна

Замовити дзвінок