Боротьби з мишами: основні методи боротьби

Боротьби з мишами: основні методи боротьби

Боротьби з мишами: основні методи боротьби

Боротьби з мишами: основні методи боротьби

З приходом перших осінній прохолодних ночей ми все частіше помічаємо сторонні шорохи в будинку і характерний неприємний запах. Сусідство з гризунами, мабуть, нікого не приводить у захват, тому як миші не тільки майстри псувати продукти і майно, а й джерело бліх.

Ефективна боротьба з мишами можлива тільки при проведенні фахівцями дератизації. Адже професіонали зможуть визначити місце розташування гнізд гризунів і використовують ефективні і нешкідливі для людини препарати. Крім того, знищення щурів і мишей відрізняється по заходам і засобам в залежності від типу ділянки.

БОРОТЬБИ З МИШАМИ У КВАРТИРІ

У квартиру гризуни можуть пробратися через сміттєпровід, вентиляційні ходи і навіть по каналізаційних трубах. Не варто ігнорувати поради професіоналів по профілактиці.

Найбільш ефективна тут буде дератизація за допомогою отрут. Фахівці компанії Ліквідатор використовують для обробки тільки сертифіковані в Україні хімічні препарати до складу яких входить муміфікант, який висушує гризуна зсередини, що забезпечує відсутність неприємного запаху після загибелі гризуна. Приїхавши на об'єкт фахівець розкладає ядоприманки по периметру квартири в важкодоступні місця, що робить знищення мишей і щурів безпечним для дітей і домашніх тварин.

БОРОТЬБА З МИШАМИ У ПРИВАТНОМУ БУДИНКУ

На відміну від квартири, ймовірність того, що миші поселяться в будинку більш висока. Особливо якщо неподалік розташовується земельна ділянка. Найчастіше польові миші проникають в будинок через щілини в підлозі. Саме тому боротьба з мишами в будинку може включати і обробку підвалу.

БОРОТЬБА З МИШАМИ НА ДАЧІ

Якщо вдома ви в силах розставити мишоловки і сподіватися на спритність домашньої кішки, то на дачі, де ви не можете вести щоденну боротьбу, варто покластися на допомогу професіоналів. Принцип знищення в такому випадку буде таким же, як і в звичайному приватному будинку.

БОРОТЬБА З МИШАМИ НА ГОРОДІ

Протягом весни і літа ви вирощували урожай, ретельно за ним доглядали, вклали в ділянку багато сил і праці. Природно, що восени вам хочеться зібрати багатий урожай, а не просто віддати його на поталу польовим мишам! Якщо ви виявили погризені овочі, то зверніться за допомогою в спеціалізовану компанію.

Попередньо оглянувши ділянку, дератизатори визначать місце розташування норок гризунів. Розклавши отруту тривалої дії в нірках, працівники фірми збережуть весь ваш урожай.

Поширена думка, що найбільш успішною боротьба з мишами в саду буде за допомогою ультразвуку. Однак це скоріше міф, ніж правда, тому як ультразвукові прилади можуть тільки відлякати шкідників на деякий час, але не знищити їх повністю.

Тільки-но виявивши сусідство маленьких гризунів, негайно вживайте рішучих заходів!

Дезинфекція, Дезинсекція, Дератизація і Фумигация- наша спеціалізація.

Довіряйте професіоналам!

Професійна безкоштовна консультація.

Нашим фахівцям можна довіряти!

  • Всі препарати безпечні для людини і мають дозвільні сертифікати.

  • Висококваліфікована допомога в короткий термін і за розумною ціною

  • Особливий підхід. Враховуємо всі особливості приміщення і побажання клієнта.

  • Підготовка приміщення для створення умов роботи і збереження майна

Замовити дзвінок