Боротьба з птахами

ПРОФЕСІЙНА БОРОТЬБА З ГОРОБЦЯМИ

Боротьба з птахами

Боротьба з птахами

БОРОТЬБА З ГОРОБЦЯМИ: ПРОБЛЕМА СУПЕРМАРКЕТІВ І ХАРЧОВИХ СКЛАДОВА

Проблема проникнення горобців в закриті приміщення досить актуальна. Від настирливих «сусідів» страждають торгові павільйони, складські приміщення, супермаркети, станції метро і т. Д. Птахи можуть мешкати на об'єкті постійно або випадково залітати через отвори в стінових конструкціях. Це призводить до значних руйнувань пакувальних матеріалів, пошкодження харчових продуктів, порушення санітарно-гігієнічного стану приміщення в цілому.

ГОРОБЦІ: ЧИМ ЗАГРОЖУЄ ПТАШИНЕ «СУСІДСТВО»

Вигнати пташину зграю самостійно - непросте і виснажливе завдання. Більше 5 років одним із головних завдань компанії «Ліквідатор» є ефективне знищення горобців і голубів в сільськогосподарських, промислових і торгових площах. Ми знаємо, наскільки небезпечним може виявитися проживання великої популяції птахів в господарстві, і готові грамотно застосувати свої знання на вашому об'єкті!

Відлякування горобиних зграй - запобіжний засіб, що допомагає уникнути таких серйозних проблем як:

• перенесення птахами небезпечних інфекцій і гельмінтів;

• зараження приміщення кліщами і блохами;

• нанесення шкоди архітектурним спорудам;

• пошкодження пташиним послідом поверхонь і інженерних конструкцій, розкритих лаком або фарбою;

• знищення / забруднення харчових запасів на зерносховищах, елеваторних станціях, продовольчих магазинах;

• постійний шум.

 

ПРОФЕСІЙНА БОРОТЬБА З ГОРОБЦЯМИ

Залежно від масштабів приміщення, а також його призначення, компанія Ліквідатор застосовує найбільш ефективні методи знищення і відлякування горобців. Ми надаємо послугу pest-control для промислових і складських об'єктів, яка включає в себе цілий комплекс заходів по боротьбі з шкідниками та відстеження їх чисельності. Працюючи з живими істотами - птахами - ми враховуємо особливості їхньої поведінки, харчування, ночівлі, переміщення, і тим самим мінімізуємо винищення особин, роблячи акцент на відлякуванні.

Щоб позбавити вас від шкідників, що завдають матеріальних збитків, ми використовуємо сучасне обладнання та допоміжні конструкції:

• механічні елементи, що заважають переміщенню птахів і посадку на поверхнях;

• візуальні відлякуючі пристрої, акустичну техніку;

• засоби, що порушують орієнтацію виробів в просторі (звукові, візуальні).

Методи боротьби з горобцями поділяються на дії всередині приміщень і зовні. Умовно ми виділяємо кілька основних етапів при відлякуванні птахів:

• підготовчий. У нього входить перекриття шляхів доступу в приміщення нових особин (двері, щілини, розбиті вікна), знищення гнізд, блокування доступу до води і корму (фрукти, овочі, м'ясо, рідина);

• вигнання птахів з приміщення. Дії проводяться в основному в темний час доби, з використанням джерел додаткового світла, смугових завіс, біоакустичні приладів, клейових пасток і т. Д .;

• зовнішнє відлякування. Щоб позбутися від пташиної популяції, знищуються всі можливі укриття поблизу об'єкта, привабливі для горобців, використовуються акустичні установки, візуальні відлякуючі предмети та інше.

Ми ретельно проаналізуємо розташування і територіальні особливості вашого господарства, підберемо найбільш ефективні засоби для відлякування або знищення горобців, а також розробимо детальний комплекс заходів з очищення об'єкту від шкідників.

ЗНИЩЕННЯ ГОРОБЦІВ І ГОЛУБІВ: ПРОФІЛАКТИЧНІ ЗАХОДИ

Щоб проблема масового поширення птахів на об'єкті не набула катастрофічних масштабів, слід проводити профілактичні заходи і не допускати проникнення виробів на територію.

Захистіть себе від серйозних збитків, замовивши послугу пест-контролю в нашій компанії!

Досвідчені співробітники служби «Ліквідатор» не допустять розмноження пташиних зграй на підприємстві або в гіпермаркеті, попередять зростання чисельності птахів і оперативно проведуть відлякування / знищення горобців в разі потреби.

Заходами профілактики при боротьбі з горобцями, голубами, ластівками і іншими пернатими стануть наступні дії:

• обмежте шлях доступу птахів в приміщення (закладення тріщин, ретельне закривання дверей, вікон, люків);

• проектують інженерні споруди з урахуванням потенційного проникнення птахів (наприклад, карнизи дахів під кутом 45 градусів, а не 90);

• захищайте пакувальну тару продовольчих товарів, щоб перепинити доступ до їжі для виробів;

• не допускайте відкритого зберігання харчових відходів або запасів.

Телефонуйте нам, щоб отримати професійну консультацію і замовити виїзд фахівця на об'єкт. Ми допоможемо вам знизити привабливість об'єкта для птахів, захистити бізнес від матеріальних втрат, провести моніторинг та контролювати орнітологічну обстановку на підприємстві в цілому.

Професійна безкоштовна консультація.

Нашим фахівцям можна довіряти!

  • Всі препарати безпечні для людини і мають дозвільні сертифікати.

  • Висококваліфікована допомога в короткий термін і за розумною ціною

  • Особливий підхід. Враховуємо всі особливості приміщення і побажання клієнта.

  • Підготовка приміщення для створення умов роботи і збереження майна

Замовити дзвінок