Боротьба зі шкідниками – 100%-вий результат!

Боротьба зі шкідниками: професійний підхід – 100%-вий результат!

Боротьба зі шкідниками – 100%-вий результат!

Боротьба зі шкідниками – 100%-вий результат!

Докучливі комахи та дрібні гризуни мешкають в безпосередній близкості від нас і часто вливають на якість життя. Деякі з них можуть вжалити, інші – зіпсувати запаси харчових продуктів, а треті – переносити інфекцію й бруд. 

Таргани, прусаки, мурахи, клопи селяться в квартирах, домах і розмножуються з неймовірною швидкістю. Підвали міських кварталів або часних секторів «багаті» на блох, павуків, а іноді й гризунів. Та й громадські будівлі не позбавлені шкідливих «сусідів»: комахи облаштовуються в щілинах і під підлогою, порушуючи нормальний ритм роботи.

ПРОФЕСІЙНІ МЕТОДИ ЗНИЩЕННЯ ШКІДНИКІВ

Якщо домашні методи (розвішані всюди пучки трав і розкладене по кутах «частування») не принесли бажаного результату, а популяція комах / гризунів продовжує зростати - потрібно терміново звернутися за допомогою до професіоналів.

Найбільш поширені та ефективні методи знищення шкідників пов'язані з хімічним впливом і застосуванням спеціалізованого обладнання. Такий підхід дозволяє розпорошити хімікати в дрібнодисперсний пил, який проникає навіть в найвіддаленіші ділянки приміщення і щілини в стінах.

Основними способами боротьби з докучливою живністю служать:

• дезінсекція (знищення комах);

• дератизація (виведення дрібних гризунів).

ДЕЗІНСЕКЦІЯ В ЖИЛИХ І ГРОМАДСЬКИХ ПРИМІЩЕННЯХ

У боротьбі з всюдисущими прусаками, мурахами й іншими комахами професіонали використовують як пастки з гелевими складами, так і розпорошені інсектициди. Комплексний підхід дозволяє дійти до швидкого і стійкого результату, а також запобігти подальшій появі й розмноження шкідників. 

Речовини, які застосовуються для дезінсекції, як правило, абсолютно безпечні для людини і домашніх тварин. Вони не вимагають змивання, а після проведення заходу, достатньо всього лише провітрити приміщення.

Спеціалізоване обладнання розпорошує речовини в туман, який осідає в місцях скупчення комах. В ході роботи обробляються щілини і тріщини в підлозі, в стінах, вентиляційні канали та ніші.

У громадських будівлях такі процедури проводять частіше у вихідні дні або в нічний час. Дезінсекція в цьому випадку абсолютно не заважає роботі, а «підгодовування» розташовуються в важкодоступних місцях і не потрапляють в поле зору.

ДЕРАТИЗАЦІЯ АБО ПОЗБАВЛЕННЯ ГРИЗУНІВ

Щури і миші є основними переносниками хвороботворних бактерій, але самі при цьому не страждають, володіючи сильною імунною системою. Крім того, такі «сусіди» псують харчові запаси, порушують санітарний стан приміщення і т. д. 

В ході дератизації - знищення гризунів - використовуються пастки з отруйними речовинами, безпечні для людини. Професіонали створюють «хімічний бар'єр», перегороджуючи доступ для нових «гостей», після чого швидко й ефективно справляються з оточеної популяцією. Такі методи ефективні й рекомендовані для складських приміщень, торгових точок та громадських закладів. Пастки ховаються в затишні місця і ефективно працюють, залишаючись непомітними для оточуючих.

Ліквідатор допоможе вам швидко і успішно впоратися з проблемою шкідливих комах і гризунів у будь-якому місті України. Для вашої зручності ми проводимо роботи в будь-який час, індивідуально підлаштовуючись під особливості об'єкту.

На даний момент коментарів немає.

Залишити коментар і рейтинг

Професійна безкоштовна консультація.

Нашим фахівцям можна довіряти!

Всі препарати безпечні для людини і мають дозвільні сертифікати.
Висококваліфікована допомога в короткий термін і за розумною ціною
Особливий підхід. Враховуємо всі особливості приміщення і побажання клієнта.
Підготовка приміщення для створення умов роботи і збереження майна

Замовити дзвінок