Меню

Що таке дератизація і для чого вона потрібна?

Боротьба з гризунами – необхідний захід для гарантії безпечного існування людини.

Автор: Редакция Ликвидатор Що таке дератизація і для чого вона потрібна?
Поява гризунів на території приватного будинку або в складських приміщеннях приносить масу незручностей. Ці тварини переносять на шерсті, лапках збудників небезпечних захворювань – туляремії, лептоспірозу, висипного тифу. Боротьба з гризунами – необхідний захід для гарантії безпечного існування людини.

Процес виведення, запобігання повторної появи кротів, мишей, щурів називається дератизацією. Гризуни забруднюють, псують їжу, призводять до механічних пошкоджень речей, меблів.

Основні місця їх проживання, розмноження – занедбані підвали, горища, системи підземних комунікацій, каналізації, метро, звалища для побутових відходів. Питаннями дератизації повинен займатися тільки фахівець, у кого є достатній досвід боротьби з щурами. Він зможе порадити відповідний засіб для позбавлення від шкідників.

Основні способи знищення гризунів

Для знищення шкідників і попередження їх повторної появи застосовують 3 основні методики: фізичну, акустичну, біологічну.

Перша найбільш ефективна ранньою весною, коли з-за відсутності належної кількості підніжного корму мишей, щурів набагато простіше заманити в компактні пастки зі смачною приманкою. Механічні знаряддя лову варто застосовувати на тих об'єктах, де в силу обставин неможливо використовувати хімічний спосіб боротьби з гризунами. Йдеться про лікарні, дитячі садки, школи, приватні будинки, на підприємствах харчової промисловості.

Головний плюс застосування фізичного методу полягає в знищенні популяції гризунів без створення додаткових складнощів, пов'язаних з їх смертю. Хімічна дератизація часто призводить до процесу розкладання трупів щурів, мишей, появи неприємного запаху гниття, розмноженню ектопаразитів.

Суть біологічного методу дератизації полягає у використанні ворогів гризунів, які зустрічаються в живій природі, для їх відлякування. Мова йде про собак, кішок, ласок, тхорів, хижих птахів, змій, варанах, мангустах. Цей спосіб виведення є природним, безпечним і простим, їм масово користуються в сільській місцевості.

Для відлякування шкідників з території дому, офісу, складського приміщення також використовується акустичний метод дератизації. Для цього необхідні спеціальні засоби, що виробляють ультразвукові коливання. Вони практично не вловлюються вухом людини. Ультразвукові хвилі не здатні знищити гризунів, зате вони відмінно справляються з їх відлякуванням.

Ефективна профілактика дератизації

Запорукою відсутності шкідників є створення обстановки, непридатною для їх проживання, а саме:

  1. Продукти харчування варто упаковувати в спеціальну тару, яка допоможе запобігти їх псуванню щурами, мишами.
  2. Краща профілактика появи шкідників і їх активного розмноження - підтримка належного рівня гігієни, регулярне вивезення харчового і будівельного сміття.
  3. Установка на шляху передбачуваної міграції щурів, мишей компактних механічних пасток, приманок природним способом знизить популяції гризунів в фуражних, складських приміщеннях.
  4. Використання металевих сіток для затягування вентиляційних, каналізаційних отворів перешкодить попаданню шкідників всередину приміщення.

Проводити дератизацію варто відразу після того, як ви побачили хоча б одного гризуна. Вони розмножуються дуже швидко, тому зволікати з виведенням мишей, щурів, кротів не можна. Наша компанія проводить дератизацію приміщень будь-якої площі цілодобово і надає гарантію на виконану роботу. Після обробки приміщення ми також дамо вам рекомендації, які дозволять уникнути повторної появи гризунів.Дізнатись більше о пацюках

На даний момент коментарів немає.

Залишити коментар і рейтинг

Професійна безкоштовна консультація.

Нашим фахівцям можна довіряти!

Всі препарати безпечні для людини і мають дозвільні сертифікати.
Квалифицированная помощь в короткий срок и по разумной цене.
Особливий підхід. Враховуємо всі особливості приміщення і побажання клієнта.
Підготовка приміщення для створення умов роботи і збереження майна

Замовити дзвінок