Дезінфекція залізничних вагонів і автотранспорту

Дезінфекція залізничних вагонів і автотранспорту

Дезінфекція залізничних вагонів і автотранспорту

Дезінфекція залізничних вагонів і автотранспорту

Згідно з санітарними правилами України залізничний транспорт і автотранспорт повинен проходити дезінфекційну обробку. Зокрема, це стосується автомобілів, призначених:

• для транспортування харчових продуктів;

• для транспортування інфекційних хворих;

• для транспортування тіл (катафалки);

• для транспортування побутових, промислових, медичних відходів.

Крім того, дезінфекції підлягають і старі машини.

МЕТОДИ ОБРОБКИ АВТОТРАНСПОРТУ

Під час дезінфекційних заходів обробляють повністю весь автомобіль: кузов, кабіну, днище, колеса. Для цього використовують спеціальні дезінфікуючі розчини, в складі яких висока концентрація хлору або лугу. Кузов і кабіну автомобіля прибирають віником, використовують пилосос, миють щітками або ж застосовують шлаг і обробляють гарячим розчином (65-70 ºС) під тиском 1,5 атмосфери. Зовні автомобіль миють лужним розчином і після обполіскують під напором.

Усередині кузов обробляється більш ретельно. Використовують висококонцентрований розчин з вмістом активного хлору. Після цього всі поверхні полощуть водою зі шланга до повного видалення миючого засобу. Фінальний етап: сушка і провітрювання.

ДЕЗІНФЕКЦІЯ ЗАЛІЗНИЧНОГО ТРАНСПОРТУ

Пасажирські залізничні вагони мають ідеальні умови для розмноження різноманітних бактерій і вірусів, тому дуже важливо регулярно не тільки мити їх, але і проводити дезінфекцію. Особливо, це відноситься до вагонів поїздів далекого прямування, які довго бувають в дорозі і проїжджають через різні регіони і країни.

Дезінфекція вантажних залізничних вагонів для перевезення тварин, харчових продуктів також є обов'язковою процедурою. Використання спеціальних хімічних складів дозволяє повністю знищити всіляких мікробів і небажаних комах.

Для дезінфекції вантажних і пасажирських залізничних вагонів використовують розчини, які містять хлор, перекис водню або спеціальні хімічні концентрати. Вибір препарату, дози та частота проведення заходів визначається в індивідуальному порядку і залежить від ступеня зараження вагона і його призначення.

ЧАСТОТА ПРОВЕДЕННЯ ОБРОБКИ

Для багатьох підприємств важливо, щоб на автотранспортний засіб було отримано санітарний паспорт. Для цього необхідно укласти договір з підприємством, що надає послуги дезінфекції. Після проведення обробки власник отримує акт виконаних робіт. Далі треба надати договір і акт у Санітарно-епідеміологічну службу і отримати санітарний паспорт на автомобіль. Важливо, щоб у водія або експедитора була санітарна книжка. Тільки в цьому випадку будуть дотримані всі умови, і машину можна використовувати за призначенням.

Автомобільний вантажний і службовий транспорт проходить дезінфекційну обробку в міру необхідності, але не рідше встановлених санітарними правилами термінів. Для кожного виду транспорту ці терміни різні.

Професійна безкоштовна консультація.

Нашим фахівцям можна довіряти!

  • Всі препарати безпечні для людини і мають дозвільні сертифікати.

  • Висококваліфікована допомога в короткий термін і за розумною ціною

  • Особливий підхід. Враховуємо всі особливості приміщення і побажання клієнта.

  • Підготовка приміщення для створення умов роботи і збереження майна

Замовити дзвінок