Дезінфекція по всій україні: чистота і здоров'я всієї родини

Дезінфекція по всій україні: чистота і здоров'я всієї родини

Дезінфекція по всій україні: чистота і здоров'я всієї родини

Дезінфекція по всій україні: чистота і здоров'я всієї родини

Хочете захистити себе і близьких від інфекцій? Своєчасна і професійна дезінфекція - це найкращий спосіб запобігти розвитку захворювань, які передаються контактним способом, через повітряне або водне середовище.

ЕФЕКТИВНА ДЕЗІНФЕКЦІЯ БУДИНКУ: МЕТОДИ ТА ЗАСОБИ

«Домашні» методики боротьби з небезпечними мікроорганізмами занадто енергоємні і малоефективні. Якщо ви дійсно зацікавлені в якісному знезараженні, слід звернутися в спеціалізовані служби, які мають ліцензію на подібні роботи і хороші відгуки.

Методи дезінфекції можна розділити на кілька видів:

• механічний

• фізичний

• хімічний.

Механічна дезінфекція передбачає сухе або вологе прибирання за допомогою спецзасобів (шланги, щітки, терки, ганчір'я). В ході фізичної обробки застосовують температурні методи: виморожування, відпарювання, нагрівання, охолодження та кип'ятіння.

Послуги компанії «Ліквідатор» - це ефективна дезінфекція по всій Україні за допомогою хімічних методів знезараження. Застосовуючи новітні сертифіковані препарати, ми на 99% позбавимо вас від хвороботворних мікробів, грибків, очистимо стіни і стелі від цвілі, продезінфікуемо вентиляційні шахти і повітроводи. Співробітники нашої служби проведуть процедуру оперативно, дотримуючись усіх правил роботи з хімічними речовинами. Для вас і домашніх тварин це абсолютно безпечно!

СУЧАСНЕ ОБЛАДНАННЯ АБО ЯК ПРОВОДИТЬСЯ ДЕЗІНФЕКЦІЯ ПРИМІЩЕННЯ

Існує безліч ефективних апаратів, за допомогою яких проводиться дезінфекція квартири або офісного приміщення. Популярністю користуються методи обробки приміщень за допомогою ультрафіолетового випромінювання, а також озонування повітря.

Ще один прогресивний спосіб хімічної дезінфекції - розпорошення реагенту у вигляді дрібнодисперсного аерозоля. У нашій компанії є весь арсенал засобів для обробки холодним туманом. Розчиняючись у воді і поширюючись в повітрі, діюча речовина повільно осідає на всіх поверхнях, включаючи важкодоступні ділянки. Завдяки професіоналізму наших фахівців, обробці піддається кожен куточок, щілини і зазори в меблів або підлогах. Своєрідна антимікробну плівка покриває всю поверхню і знищує максимальну кількість вірусів, бактерій, грибних спор ті ін. Ви можете не хвилюватися про наслідки: цільові хімічні компоненти нешкідливі для людей, якщо процедура проводиться грамотно і сумлінно.

Ми допоможемо вам відновити здоровий клімат в будь-якому приміщенні, будь це будинок, квартира, виробничий цех або складський ангар. За допомогою аерозольного методу швидко і ефективно обробляються громадські установи та кабінети, транспортні засоби, готельні комплекси та заклади громадського харчування. Ми працюємо з одиничними замовленнями, та також укладаємо договір на періодичне обслуговування об'єктів.

ЯКІСТЬ ДЕЗІНФЕКЦІЇ

Як проконтролювати якість проведеної дезінфекції і не сумніватися в доцільності витрачених коштів?

Візуальний контроль, який доступний всім, полягає в спостереженні за фахівцями-дезінфекторами. Важливо знати:

• чи правильно приготований розчин для дезінфекції;

• наскільки ретельно проведена обробка;

• з якою регулярністю проводяться санітарні заходи (для громадських організацій);

• чи дотримується техніки безпеки під час роботи та інше.

Щоб не сумніватися в результаті, довіряйте дезінфекцію свого будинку або офісу професіоналам, які мають досвід роботи і вдячні відгуки від клієнтів! «Ліквідатор» піклується про ваше здоров'я і цінує свою бездоганну репутацію. 

Телефонуйте нам, не відкладаючи, і разом ми обов'язково здобудемо перемогу над хвороботворними мікроорганізмами!

Професійна безкоштовна консультація.

Нашим фахівцям можна довіряти!

  • Всі препарати безпечні для людини і мають дозвільні сертифікати.

  • Висококваліфікована допомога в короткий термін і за розумною ціною

  • Особливий підхід. Враховуємо всі особливості приміщення і побажання клієнта.

  • Підготовка приміщення для створення умов роботи і збереження майна

Замовити дзвінок