Як часто необхідно проводити дезінсекцію та дератизацію на підприємствах

Як часто необхідно проводити дезінсекцію та дератизацію на підприємствах

Як часто необхідно проводити дезінсекцію та дератизацію на підприємствах

Як часто необхідно проводити дезінсекцію та дератизацію на підприємствах

Гризуни та комахи здатні не тільки приносити шкоду підприємницькій діяльності, але дуже часто являються переносниками небезпечних захворювань.
Не допустити подібного допоможе своєчасна дератизація і дезінсекція приміщень. Це необхідна умова для стабільної роботи підприємств будь-якої сфери діяльності.

Сучасні методи і технології дозволяють ефективно проводити заходи з дезінсекції і дератизації в будь-яких приміщеннях та об'єктах, на закритих і відкритих територіях, незалежно від ступеня їх зараженості. Методи боротьби з гризунами та комахами, а також частота проведення робіт, перш за все, залежать від сфери діяльності об'єкта. У будь-якому випадку, всі методи спрямовані на профілактику та винищення шкідників, а також забезпечення безпеки людей, що знаходяться на об'єкті.

ПРАВИЛА ПРОВЕДЕННЯ РОБІТ З ДЕРАТИЗАЦІЇ ТА ДЕЗІНСЕКЦІЇ

Дератизація та дезінсекція – обов'язкові заходи, що проводяться з метою забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя населення. Адміністрація об'єктів, на території яких необхідно провести подібні роботи, зобов'язана забезпечити проведення дератизаційних та дезінсекційних заходів своїми силами або залучаючи організації, що відповідають кваліфікації на здійснення таких робіт. При невиконанні санітарно-гігієнічних і санітарно-технічних заходів діяльність будь-якого об'єкта може бути призупинена.

З метою профілактики та недопущення розмноження гризунів і шкідливих комах дератизація та дезінсекція повинна проводитися на об'єктах не менше двох разів на рік, найчастіше це весняний і осінній періоди. Винищувальна дератизація та дезінсекція - обов'язковий захід для всіх без винятку організацій і підприємств, які повинні проводитися протягом усього року. При цьому факт ведення необхідних заходів повинен бути підтверджений документально. В якості підтверджуючих документів можуть виступати договір на надання послуг з дератизації та дезінсекції, а також акти виконаних робіт і рахунки на оплату послуг.

МЕТОДИ БОРОТЬБИ З КОМАХАМИ І ГРИЗУНАМИ

Для винищення гризунів і комах застосовуються різні біологічні, механічні та хімічні методи. Біологічний метод заснований на використанні бактеріальних культур, птахів і тварин. Механічний - є застосування капканів та відлякувачів для гризунів, усіляких пасток і липких стрічок для комах. Найбільш популярним та дієвим методом в боротьбі з гризунами та комахами все ж є хімічний метод. Він заснований на застосуванні різних хімічних засобів, здатних повністю винищити тих чи інших шкідників.

Ринок рясніє різноманітними хімічними реагентами, але дана ситуація вимагає професійного підходу. Довірте цю роботу фахівцям компанії «Ліквідатор», які вміють грамотно поводитися з хімією і мають необхідне обладнання для рівномірного розподілу реагентів.

Звернувшись до нас, ви отримаєте:

  • якісне та оперативне виконання робіт з дератизації та дезінсекції у зручний для вас час;

  • професійний підхід до вибору хімічних реагентів, в залежності від рівня зараження та специфіки об'єкта;

  • застосування сертифікованих засобів і препаратів, що не завдають шкоди здоров'ю людей і домашніх тварин;

  • документальний супровід всіх робіт з дератизації та дезінсекції.

Професійна безкоштовна консультація.

Нашим фахівцям можна довіряти!

  • Всі препарати безпечні для людини і мають дозвільні сертифікати.

  • Висококваліфікована допомога в короткий термін і за розумною ціною

  • Особливий підхід. Враховуємо всі особливості приміщення і побажання клієнта.

  • Підготовка приміщення для створення умов роботи і збереження майна

Замовити дзвінок