Домашні блохи: як позбутися них швидко і назавжди

Домашні блохи: як позбутися них швидко і назавжди

Домашні блохи: як позбутися них швидко і назавжди

Домашні блохи: як позбутися них швидко і назавжди

Будинок - це надійне місце відпочинку, але коли його заполоняє армія спритних комах, про спокій можна забути. Земляні блохи в будинку доставляють масу клопоту: вони боляче кусаються, а також є потенційними рознощиками інфекції. 

ЗЕМЛЯНІ БЛОХИ В БУДИНКУ: ЯК ПОЗБУТИСЯ САМОТУЖКИ

Щоб повернути мир і спокій в ваш будинок варто подбати про те, як швидко позбутися від бліх. Якщо у вас є домашні тварини, то обов'язково обробіть їх за допомогою спеціальних засобів з ветаптеки. На час боротьби з комахами забезпечте вихованця нашийником проти бліх, щоб він не став для них тимчасовим житлом, після якого вони успішно повернуться до вашого полу.

Перед обробкою квартири фахівцями з дезінсекції необхідно зробити вологе прибирання:

• ретельно вимийте підлоги, плінтуса, зітріть пил;

• поперіть по можливості всі речі, включаючи штори і фіранки;

• пропилесосьте килими та меблі.

Наступним етапом має стати дезінсекція. Цей процес може завдати чимало клопоту. Адже потрібно обробити буквально кожен сантиметр підлоги і всіх поверхонь. Будьте обережні під час самостійного опрацювання приміщення: недотримання правил безпеки може призвести до інтоксикації!

Далеко не всім вдається провести дезінсекцію ефективно, і через якийсь час будинок знову атакують земляні блохи. Як позбутися від них напевно? Необхідно залучити до справи професіоналів.

ЯК ПОЗБУТИСЯ БЛІХ: ГАРАНТОВАНИЙ СПОСІБ

Фахівці «Ліквідатора» знають точно, як позбутися від бліх у підвалі, будинку, квартирі раз і назавжди. 

Звертаючись за допомогою в нашу компанію, ви отримуєте масу переваг:

• Команда професіоналів. У боротьбу з комахами вступають фахівці своєї справи, які успішно перемогли вже не одну армію домашніх бліх. Вони знають, де в основному живуть комахи і обробляють ці місця з особливою ретельністю.

• Ефективні препарати. Знищення комах проходить в найкоротші терміни і максимально ефективно. Використання хімікатів нового покоління дозволить позбутися не тільки від дорослих особин, але і від личинок, а значить, не буде потрібна повторна обробка приміщення. Застосовувані препарати допущені до використання органами охорони здоров'я. Вони безпечні для людини і домашніх вихованців, а також мають необхідну сертифікацію. За запитом клієнта, менеджери компанії можуть надати сертифікати якості та ліцензії на використовувані хімікати.

• Високотехнологічне обладнання. Фахівці нашої компанії використовують сучасне обладнання в боротьбі з комахами. Завдяки цьому якісно обробляються усі важкодоступні місця: плінтуса, вентиляційна система, антресолі і оббивка меблів. Процес дезінсекції займає небагато часу, але результат її помітний відразу.

• Турбота про клієнта. На сайті нашої компанії можна подивитися прейскурант послуг. Ви можете орієнтовно розрахувати вартість роботи. Для того щоб дізнатися точну ціну, зверніться за консультацією до менеджера, який направить до вас фахівця для оцінки приміщення. Досвідчений консультант відповість на всі ваші запитання, а також дасть рекомендації як краще підготуватися до професійної дезінсекції.

• Графік роботи. Фахівці компанії працюють цілодобово, а також у вихідні дні і у свята. Ви можете підібрати максимально зручний час для проведення дезінсекції.

Зверніться за професійною допомогою вже зараз і назавжди забудьте про таку неприємність, як блохи!

Професійна безкоштовна консультація.

Нашим фахівцям можна довіряти!

  • Всі препарати безпечні для людини і мають дозвільні сертифікати.

  • Висококваліфікована допомога в короткий термін і за розумною ціною

  • Особливий підхід. Враховуємо всі особливості приміщення і побажання клієнта.

  • Підготовка приміщення для створення умов роботи і збереження майна

Замовити дзвінок