Слідом за кошеням завели блох? Позбутися бліх.

Слідом за кошеням завели блох? Позбутися бліх.

Слідом за кошеням завели блох? Позбутися бліх.

Слідом за кошеням завели блох? Позбутися бліх.

Коли в будинку з'являється маленький клубочок щастя, будь то кошеня або щеня, вся сім'я відчуває величезну радість. Завдяки домашнім улюбленцям діти вчаться доброті й турботі. Люди похилого віку знаходять в них компаньйонів для проведення часу і можливість відчувати свою значимість. 

Ще до того, як улюбленця привести в свій будинок, люди заздалегідь облаштовують йому куточок, купують важливі дрібниці як м'ячики для гри, когтеточку, гребінець для шерсті, красиві тарілочки. Але рідко хто замислюється, як слідом за кошеням не навести бліх в свою квартиру.

Для початку, добре огляньте шкірні покриви кошеня, розсуваючи пальцями шерсть.

Якщо шерстка виявилася чистою без ознаків бліх, потрібно провести профілактичні заходи. У ветеринарній аптеці або в найближчому зоомагазині купите засіб проти блох у вигляді крапельок. Якщо ваш вихованець ще малюк, запитайте у продавця препарат від бліх спеціально для кошенят. Якщо ви плануєте з котиком бувати на свіжому повітрі, в якості профілактики капніть йому препарат на холку. Якщо кіт або кішка буде перебувати завжди виключно в квартирі, надіньте на нього протиблошиний нашийник в теплий сезон.

Якщо ви помітили блох на тільці у вашого вихованця, негайно вживайте комплексних заходів по знищенню комах:

• Лікування зовсім маленьких кошенят потрібно проводити дуже обережно. Краще буде, якщо малюка огляне ветеринар і призначить лікування. Як правило, зараження тварини паразитами супроводжується недобором ваги, оскільки укуси бліх заподіюють біль і дискомфорт, що безпосередньо впливає на апетит;

• Для боротьби з блохами власними силами озбройтеся набором інструментів і засобів. Під інструментами мається на увазі всілякі спеціальні гребінці і щітки для вичісування шерсті тварин. Коли ви намагаєтеся вивести бліх у зовсім маленьких кошенят, вичісування є найоптимальнішим способом через його безпеки.

• Якщо кошеня вже підросло, можна влаштувати для нього банний день. У будь-якому зоомагазині купіть шампунь від бліх і скупайте свого улюбленця. Деякі виробники окремо випускають «дитячу» серію - шампунь від бліх для кошенят. Шампунь може і не вирішить проблему бліх у тварин, але у всякому разі змиє пил, зробить шерсть податливою для вичісування, і пригальмує активність комах.

• Після купання кота, кішку або кошеня потрібно витерти і дати висохнути в теплому приміщенні без протягів. Якщо тварина одразу чиста з доглянутою шерстю, пункт з купанням можна пропустити, а відразу приступати до наступної процедури. Обережно розкрити ампулу з інсектицидом (засіб від комах) і нанести цей розчин коту між лопаток, бажано потрапити на шкіру. Після цієї маніпуляції блохи почнуть гинути або рятуватися втечею.

• Для захисту від бліх використовуйте спеціальні нашийники, що відлякують бліх.

Так само важливо подбати про вашу оселю, в якій вже почали проживати блохи. Відомо, що блохи після укусу деякий час можуть спокійно обходитися без свого донора і перебувати просто на поверхнях приміщення. А якщо ви проводили заходи по виведенню бліх, тим більше частина комах під час обробки втекли і сховалися по кутах і в щілинах квартири.

На перших порах зараження зверніться до консультанта ветеринарної аптеки, який підкаже чим труїти бліх. Купуйте засіб від бліх в квартирі і обробіть все приміщення, дотримуючись інструкції.

Коли в приміщенні бліх досить багато, і вони заважають навіть вам і іншим членам вашої сім'ї, потрібно терміново провести професійне знищення бліх в квартирі.

Зверніться в спеціалізовану санітарно-профілактичну компанію з перевіреною репутацією. 

Досвідчені дезінфектори завдяки сучасному обладнанню та безпечним сильнодіючих речовин, допоможуть вам за лічені хвилини.

Професійна безкоштовна консультація.

Нашим фахівцям можна довіряти!

  • Всі препарати безпечні для людини і мають дозвільні сертифікати.

  • Висококваліфікована допомога в короткий термін і за розумною ціною

  • Особливий підхід. Враховуємо всі особливості приміщення і побажання клієнта.

  • Підготовка приміщення для створення умов роботи і збереження майна

Замовити дзвінок