Позбутися від клопів - це не МІФ

Позбутися від клопів - це не МІФ

Позбутися від клопів - це не МІФ

Позбутися від клопів - це не МІФ

Клопи стали справжньою загрозою, і ви скоріше хочете від них позбутися? У нашій компанії працюють кращі фахівці з багаторічним стажем, які знають, як позбутися від домашніх клопів швидко і без шкоди для здоров'я людини.

КЛОПИ ВДОМА - СПРАВЖНЯ ЗАГРОЗА

Небезпека №1: Через ферменти, які впорскує клоп для зниження згортання, після укусу на шкірі з'являється роздратування і сильний свербіж. Для людей, які страждають від алергії, це може стати початком серйозних проблем. Наслідки вийдуть далеко за межі звичайної висипу.

Небезпека №2: вірусні захворювання. Інфекція не передається через укуси. Клоп може переносити безліч небезпечних захворювань, але при нападі вони не передаються, тільки через екскременти. Будьте обережні, адже помітити їх досить складно. Існує ймовірність попадання шкідливих мікроорганізмів на посуд і в їжу. 

КЛОПИ В КВАРТИРІ ЯК ПОЗБУТИСЯ?

Перше - зв'язатися з компанією з дезінсекції та викликати фахівця по очищенню приміщень від комах. Наші співробітники знають, як швидко позбутися від клопів, тому вам не доведеться довго чекати.

Друге - підготувати квартиру до обробки

Третє - покинути житло на час обробки (10-20хвилин). Квартиру повинні залишити всі, без вийнятку, повернутися можна через 5-8 годин після обробки, потім потрібно відкрити вікна і провітрити 1 - 2 години.

ЯК МИ ПРАЦЮЄМО?

Клопи не бояться холоду, тому заморозити їх не вийде. Морити голодом - теж не варіант. Постільні клопи можуть жити без їжі досить довго. Про хлорку і марганцівку теж можна забути. Подібні засоби безсилі проти цих шкідників. Високу ефективність забезпечують лише хімічні методи.
Наші фахівці працюють на професійному рівні, тому знають все про те, як позбутися від клопів. Ми відправим до вас дезінсектора, оснащеного необхідним обладнанням і сертифікованими хімічними препаратами.

План знищення клопів включає в себе кілька пунктів:

• Приблизна оцінка чисельності. Фахівці оглянуть житло, і оцінять площу обробки.

Обробка. Співробітник компанії «Ліквідатор» обробить всі поверхні спеціальними хімічними препаратами. Засоби, які ми використовуємо, є отрутою для паразитів, при цьому здоров'ю людини і домашніх тварин вони не шкодять.

Профілактика. Після завершення основного етапу боротьби з клопами співробітники будуть контролювати результат. Через 2-3 тижні Вам подзвонить відділ служби якості. Наша робота закінчиться тільки тоді, коли домашні клопи будуть повністю знищені.

Етап обробки приміщень складний і трудомісткий. Він складається з ряду процедур які виконуються в строгій послідовності:

1) Обробка нижнього і верхнього периметра приміщення. Хімічний препарат наноситься на плінтуси, багети та краю шпалер.

2) Обробка шляхів, за якими паразити пересуваються. В першу чергу інсектицидні препарати наносяться на решітки в вентиляційних шахтах, косяки дверей і вікон, труби водопостачання і стояки опалення

3) Очищення приміщень. Ключовий момент у всьому процесі боротьби з шкідниками. Фахівці опрацюють кожен сантиметр, в тому числі щілини, тріщини, поглиблення і інші важкодоступні місця.

Якщо клопи це Ваші сусіди, не намагайтеся боротися з ними самостійно. Навряд чи ви знаєте, як позбутися від клопів в дивані. Не втрачайте часу, а довіртеся фахівцям компанії Ліквідатор, і рішення всіх проблем прийде дуже швидко. Крім того, наша компанія надає послуги з дезінсекції цілодобово.

Дезинфекція, Дезинсекція, Дератизація і Фумигация- наша спеціалізація. Довіряйте професіоналам!

Професійна безкоштовна консультація.

Нашим фахівцям можна довіряти!

  • Всі препарати безпечні для людини і мають дозвільні сертифікати.

  • Висококваліфікована допомога в короткий термін і за розумною ціною

  • Особливий підхід. Враховуємо всі особливості приміщення і побажання клієнта.

  • Підготовка приміщення для створення умов роботи і збереження майна

Замовити дзвінок