Позбудьтеся від шкідників назавжди

Позбудьтеся від шкідників назавжди

Позбудьтеся від шкідників назавжди

Позбудьтеся від шкідників назавжди

З проблемою домашніх шкідників стикалася кожна господиня. Особливо небезпечними і надокучливими є таргани. Боротьба з ними перетворюється на справжню війну, шкідники можуть ненадовго покинути ваш будинок, але через деякий час повертаються знову, а популярні засоби і народні методи часто виявляються неефективними і діють як відлякуючі. У питанні боротьби з комахами варто довіритися професіоналам. Санітарна компанія «Ліквідатор» допоможе вам швидко і ефективно позбутися від тарганів.

ЧОМУ ПРУСАКИ З'ЯВЛЯЮТЬСЯ В НАШИХ КВАРТИРАХ?

Шкідники доставляють масу незручностей і занепокоєння своєю присутністю. Вони псують продукти, меблі, побутову техніку і навіть викликають алергічні реакції, але чому вони з'являються в квартирах, будинках і промислових приміщеннях?

Поява тарганів може бути викликана не належними санітарними умовами:

• тривала відсутність вологого прибирання;

• брудний посуд;

• залишені крихти на столі;

• Не викинуте сміття.

Проте, навіть в ідеально чистих квартирах таргани можуть створити колонію. Це відбувається, якщо комахи оселилися у сусідів, або ж ви принесли їх з роботи, відпочинку або купили заражені меблі.

ЯК ВИЯВИТИ ШКІДНИКІВ?

Помітні комахи в той момент, коли вони вже досягли великих розмірів і «господарюють» на захопленій території, але як визначити, чи є вони в приміщенні, коли видимих ​​ознак присутності ще не виявлено.

Таргани, позбутися від яких досить складно, при переміщенні залишають особливий слід. Цей слід є чорні крапки, які найбільш часто видно на шпалерах і меблях. Крім цього, на кухні з'являється неприємний специфічний запах. Варто уважно оглянути всі щілини, кути і ящики. Саме в цих місцях таргани відкладають яйця.
Якщо ви помітили дані ознаки, рекомендуємо негайно почати боротьбу зі шкідниками. Довіритися в цьому краще санітарній компанії, адже домашні методи не можуть дати гарантованого результату.

ЯК МОЖНА ПОЗБУТИСЯ ВІД ТАРГАНІВ І НАЗАВЖДИ ЗАБУТИ ПРО ЇХ ІСНУВАННЯ?

Найбільш дієвими способами боротьби з домашніми шкідниками були і залишаються тільки професійні методи. Компанія «Ліквідатор» в своїй роботі використовує сучасні технології. Обробка приміщень проводиться сертифікованими хімікатами, які не становлять загрози здоров'ю людини і домашніх тварин.

Дезінсектори використовують найефективніші на сьогоднішній день методи:

 - обробка приміщення холодним туманом - аерозольна хмара, що містить згубні для комах речовини, заповнює весь простір в кімнаті, включаючи такі важкодоступні місця як щілини, вентиляційні отвори.

- комбінована обробка - в місцях скупчення тарганів проводиться прицільне обприскування, а в решті приміщень наносяться гелеві ядоприманки.

- обробка гелевими ядоприманками - по периметру всього приміщення, точково в важкодоступних місцях наноситься гель.

Перевірені інсектициди знищують як личинки, так і дорослих особин.

Ми знаємо, як винищити тарганів назавжди! Звертайтеся до нас! Гарантією успішної співпраці є договір на надання послуг, який укладається як з приватними особами, так і з компаніями.

Для докладної консультації та оформлення заявки на проведення робіт з дезінсекції, телефонуйте за контактними номерами телефонів або скористайтеся формою зворотнього зв'язку на сайті.

Дезинфекція, Дезинсекція, Дератизація і Фумигация- наша спеціалізація. Довіряйте професіоналам!

Професійна безкоштовна консультація.

Нашим фахівцям можна довіряти!

  • Всі препарати безпечні для людини і мають дозвільні сертифікати.

  • Висококваліфікована допомога в короткий термін і за розумною ціною

  • Особливий підхід. Враховуємо всі особливості приміщення і побажання клієнта.

  • Підготовка приміщення для створення умов роботи і збереження майна

Замовити дзвінок