Як швидко вивести кліщів

Як швидко вивести кліщів

Як швидко вивести кліщів

Як швидко вивести кліщів

Про небезпеку кліщів відомо кожному - харчуючись кров'ю людей і тварин, ці комахи можуть переносити небезпечні захворювання, такі, наприклад, як вірус енцефаліту. Наслідки зараження можуть бути дуже серйозними і навіть привести до летального випадку. Але захист від цієї напасті є –обробка проти кліщів!

ЯК ПРАВИЛЬНО БОРОТИСЯ З КЛІЩАМИ

Ці комахи можуть знайти вас не тільки в лісі або парку, а й в будинку або на вашій присадибній ділянці. Позбавлятися від них своїми силами, та ще й в пік активності - справа невдячна і безуспішне. На допомогу в таких ситуаціях приходять професіонали, які зможуть швидко виявити кліщів і знищити їх.

У роботу професійних дезінсекторів входить не тільки якісна обробка приміщень, а й боротьба з кліщами на ділянці. Для цього вони застосовують спеціальні хімічні препарати і високоякісне обладнання, які надійно рятують від шкідників і не впливають на здоров’я людей і тварин.

ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ОБРОБКА ВІД КЛІЩІВ НА ПРИСАДИБНІЙ ДІЛЯГЦІ І В ОСЕЛІ.

Досвідчені дезінсектори надають перевагу методу холодного туману. Він передбачає розпилення інсектицидної хмари, яка проникає у важкодоступні місця.

Перевагами цього методу є:

• оперативність - дезінсекція проходить швидко і допомагає в лічені терміни позбутися від небажаних комах;

• комплексність - холодний туман знищує не тільки дорослих особин, але і їх личинки, що особливо важливо, коли ведеться обробка газону від кліщів та дезінсекція будь-яких відкритих місцин.

ЧОМУ ВАРТО ДОРУЧИТИ БОРОТЬБУ З КЛЕЩАМІ ПРОФЕСІОНАЛАМ

В першу чергу тому, що це просто - ви робите дзвінок або залишаєте онлайн-замовлення, і команда професійних дезінсектор прибуває до вас, щоб розправитися з непроханими гостями. Вам залишиться лише насолоджуватися відчуттям безпеки після роботи фахівців і не згадувати про комах і загрозу від їх укусів.

Також важлива економність виклику фахівців. Обробка ділянки від кліщів з лишком окупається, якщо підрахувати кількість часу, нервів, сил і грошей, витрачених на боротьбу з комахами своїми силами. На жаль, багато хто здійснює кілька безуспішних спроб, перш ніж викликати професіоналів, і тим самим лише запускають процес розмноження кліщів і піддають себе ризику в період їх найбільшої активності.

Компанія Ліквідатор проводить обприскування від кліщів вже не перший рік і знає всі нюанси знищення цих небезпечних шкідників. Ми гарантуємо:

• якість всіх використовуваних нами препаратів та спеціалізованого обладнання;

• виїзд в будь-який зручний для вас час;

• стовідсоткову гарантію результату і захист від комах в майбутньому.

Наші дезінсектор працюють в Одесі, Харкові, Києві і Дніпрі і готові прийняти замовлення як від приватних осіб, так і підприємств.

Телефонуйте нам і ми зробимо все можливе для того, щоб вашому здоров'ю і душевного спокою нічого не загрожувало!

Професійна безкоштовна консультація.

Нашим фахівцям можна довіряти!

  • Всі препарати безпечні для людини і мають дозвільні сертифікати.

  • Висококваліфікована допомога в короткий термін і за розумною ціною

  • Особливий підхід. Враховуємо всі особливості приміщення і побажання клієнта.

  • Підготовка приміщення для створення умов роботи і збереження майна

Замовити дзвінок