Як позбутися блох з гарантією

Як позбутися блох з гарантією

Як позбутися блох з гарантією

Як позбутися блох з гарантією

Не помітити появу блох в приміщенні неможливо. Якщо вихованці постійно сверблять, а вас турбують сверблячі від укусів ноги - прийшла пора активних дій.

БЛОШИНА АТАКА

Найчастіше поширення блох характерно для підвалів, складів та інших нежитлових приміщень. Вони харчуються кров'ю тварин і вибирають для свого «існування» щурів, кішок, собак і навіть птахів. Їх личинки можна знайти в купах сміття, старих речах або траві. Якщо у вас живуть домашні улюбленці, що гуляють на вулиці - є шанс занести шкідників в квартиру або будинок, де вони почнуть розмножуватися і «полювати» на всіх мешканців житла, включаючи людей.

Засіб наших бабусь, що виручало від блох - пучки полину, розкидані по кутах будинку. Для сучасних жителів мегаполісів і приміських районів дістати свіжу траву в великій кількості дуже складно. Крім того, цей метод - швидше відволікаюча процедура: блохи йдуть від неприємного запаху, а після знову повертаються.

ЯК ЗНИЩИТИ БЛОХ У ПІДВАЛІ ТА ВДОМА: САНІТАРНА ОБРОБКА

Щоб в корені позбутися від блох - зверніться за допомогою в професійну службу, і ви забудете про проблему!

Дезінсекція від блох - це ретельна обробка приміщення, прилеглої території, меблів і предметів побуту вузьконаправленими хімічними препаратами. Компанія «Ліквідатор» успішно проводить обробку житлових і нежитлових будівель по всій Україні, маючи в своєму арсеналі сертифіковані реагенти і спеціалізоване обладнання. Наші комплексні дії допомагають винищити блох повністю, незалежно від масштабів їх поширення і ступеня занедбаності ситуації.

Поетапна дезінсекція включає в себе:

• огляд місця «очищення» і визначення джерела поширення блох;

• підбір одного або декількох засобів (в залежності від ситуації);

• обговорення дати і часу «чистки» з замовником;

• проведення санобробки.

Час проведення процедури - від 15 хвилин до 20 хв. Через пару годин ви зможете продовжувати користуватися приміщенням в звичайному режимі.

Перевага, що виділяє нашу службу - ефективні інсектициди, що діють цілеспрямовано на шкідника. Низький клас небезпеки робить їх абсолютно нешкідливими для людей і домашніх тварин. Препарати нового покоління мають нейтральний запах, не викликають алергічних реакцій на шкірі і в дихальних шляхах.

За допомогою спецобладнання хімікати розпорошуються в приміщенні у вигляді дрібнодисперсного туману і проникають в усі щілини і меблеві зазори. Таким методом ми обробляємо стіни і підлоги, а також весь вміст квартир, включаючи матраци, ковдри та ін. Ви можете не турбуватися про стан речей після процедури: реагенти не токсичні, не залишають плям і слідів, не псують зовнішній вигляд обробки і предметів побуту.

ПРОФЕСІЙНЕ ЗНИЩЕННЯ БЛОХ (ВСЯ УКРАЇНА)

Візитна картка компанії «Ліквідатор» - гарантія результативності дезінсекції! Завдяки нашому досвіду і використання сучасного арсеналу засобів, ви назавжди забудете про блох.

Ми гарантуємо 100% знищення бліх (по всій Україні) в будинках і підвалах. Щоб домогтися якісного результату, ми:

• проводимо попередній огляд об'єкта;

• підтверджуємо терміни і обов'язки в договірній формі;

• індивідуально підбираємо препарати-дезінсектор;

• консультуємо мешканців про підготовчі та профілактичні заходи;

• проводимо повторну санітарну обробку, якщо результат не влаштовує клієнта.

Щоб не порушувати звичний ритм життя, ми проводимо санітарну обробку житлових і нежитлових приміщень цілодобово, підлаштовуючись під вимоги клієнта. Проведення робіт є в усіх куточках України.

СКІЛЬКИ КОШТУЄ ВИВЕДЕННЯ БЛОХ

Вартість наших послуг - фіксована, і залежить від величини приміщення. Обробка однієї кімнати в гуртожитку складатиме 600 грн (якщо мова йде про 5 кімнатах і більш - від 400 грн). Ціна для однокімнатної квартири - 700 грн, а невеликого будинку до 150 м2 - від 1100 грн. При замовленні декількох послуг передбачена система знижок та акційних пропозицій.

Давайте боротися з блохами разом: об'єднавши зусилля, ми обов'язково здобудемо перемогу!

Професійна безкоштовна консультація.

Нашим фахівцям можна довіряти!

  • Всі препарати безпечні для людини і мають дозвільні сертифікати.

  • Висококваліфікована допомога в короткий термін і за розумною ціною

  • Особливий підхід. Враховуємо всі особливості приміщення і побажання клієнта.

  • Підготовка приміщення для створення умов роботи і збереження майна

Замовити дзвінок