Як позбутися цвілі на вікнах, якщо вирішили на них заощадити?

Як позбутися цвілі на вікнах, якщо вирішили на них заощадити?

Як позбутися цвілі на вікнах, якщо вирішили на них заощадити?

Як позбутися цвілі на вікнах, якщо вирішили на них заощадити?

Сучасні пластикові вікна можуть не тільки утеплити, звукоізолюзувати і убезпечити приміщення, а й посприяти розмноженню в них плісняви. Вільні потоки повітря обов'язково повинні бути присутніми в будь-якому приміщенні. Надмірна герметизація може спричинити за собою повну відсутність вентиляції і поселити на вікнах і стінах цвілеві грибки, що можуть негативно відбитися на людському здоров'ї. Важливо серйозно підійти до питання установки вікон, щоб в майбутньому не зіткнутися з питанням про те, як позбутися від цвілі в приміщенні.

ЩО РОБИТИ, ЯКЩО ПЛІСНЯВА ВЖЕ З'ЯВИЛАСЯ?

Якщо ваше життя з новими вікнами все ж виявилася небезпечним, і вам довелося думати про те, як позбутися від цвілі на вікнах, скористайтеся послугами клінінгових компаній. Самостійна боротьба з пліснявою може виявитися малоефективним і небезпечним заняттям. Тільки професійний підхід до видалення цвілі в приміщенні може дати гарантію безпеки Вашого візиту в ньому.

Боротьба з цвіллю є одним з видів робіт у сфері дезінфекції приміщень. 

Сучасні професійні методи видалення цвілі поєднують в собі ефективність і безпеку, що відбувається за рахунок:

• досвідчених висококваліфікованих фахівців;

• використання професійного обладнання та іншого інвентарю;

• застосування професійних дезінфікуючих засобів;

• дотримання всіх санітарних норм в процесі роботи.

Усунення плісняви ​​починається з детального обстеження приміщення, визначення вогнищ цвілі, а також причин її появи. Далі починається процес безпосереднього впливу на цвіль: механічна зачистка всіх заражених поверхонь і їх хімічна обробка антибактеріальними засобами. У певних випадках може застосовуватися також метод озонування приміщення.

ЯК ЗАПОБІГТИ ПОЯВА ЦВІЛІ НАДАЛІ?

Після закінчення дезінфікуючих робіт варто не забувати про профілактичні заходи. Для цього забезпечте правильний повітрообмін в приміщенні. Цього можна домогтися не тільки регулярними провітрюваннями, а й установкою припливного клапана в вікні. Саме він здатний забезпечити достатню кількість свіжого повітря у вашому приміщенні і не допустити втрати звуко- і теплоізоляційних переваг сучасного вікна. Варто також регулярно використовувати озонатор повітря. Щоб в майбутньому не думати, як позбутися від цвілі, не економте на якості нового вікна. Уточніть у виробника всі нюанси його конструкції, не забувши про функції вентиляції.

Не нехтуйте питанням повітрообміну в приміщенні. Якщо ви помітили сліди цвілі, скористайтеся послугами санітарно-профілактичної компанії «Ліквідатор», яка позбавить ваше приміщення від цвілі максимально швидко, ефективно і безпечно.

Ми вирішимо ваші проблеми в будь-який зручний час!

На даний момент коментарів немає.

Залишити коментар і рейтинг

Професійна безкоштовна консультація.

Нашим фахівцям можна довіряти!

Всі препарати безпечні для людини і мають дозвільні сертифікати.
Висококваліфікована допомога в короткий термін і за розумною ціною
Особливий підхід. Враховуємо всі особливості приміщення і побажання клієнта.
Підготовка приміщення для створення умов роботи і збереження майна

Замовити дзвінок