Як вбити клопів в квартирі швидко і ефективно

Як вбити клопів в квартирі швидко і ефективно

Як вбити клопів в квартирі швидко і ефективно

Як вбити клопів в квартирі швидко і ефективно

ВИВЕДЕННЯ КЛОПІВ ЗА ДОПОМОГОЮ ПРОФЕСІЙНИХ МЕТОДІВ

Клоп - один з найнебезпечніших домашніх паразитів, який живиться людською кров'ю. Якщо інші комахи часто з'являються в місцях, де не дотримуються санітарні умови, то клопи створюють свої колонії навіть в ідеально чистих приміщеннях. Вивести їх набагато важче, ніж інших шкідників, адже у даних особин є здатність виробляти імунітет до інсектицидів. Видалення клопів має включати цілий комплекс робіт і в цьому краще довіритися професіоналам. Санітарна компанія «Ліквідатор» гарантує ефективне виведення клопів за допомогою найсучасніших технологій.

КЛОПИ: ЧИМ ВОНИ НЕБЕЗПЕЧНІ?

У зв'язку з тим, що ці комахи харчуються виключно кров'ю для місць свого проживання вони вибирають ліжка, постільні білизни та м'які меблі. Найбільшу незручність паразити доставляють своїми укусами, при цьому людина не відчуває болю. Тільки через деякий час шкіра починає свербіти і на ній з'являються червоні плями. На відміну від комара, клоп може вкусити відразу кілька раз, залишаючи на тілі червону доріжку.

СПОСІБ ЖИТТЯ КОМАХ І ЯК ВБИТИ КЛОПІВ У КВАРТИРІ?

Клопи найбільш активні в темний час доби. Шкідник створює колонії як в чистих, так і в брудних місцях, може рухатися по вентиляційних каналах і зовнішніх стін будівель. Комаха не боїться холоду і може тривалий час перебувати без їжі, впадаючи в анабіоз.

Найбільш поширені місця проживання: ліжко, меблі, килими, шафи з одягом. Личинки клопів можна виявити за плінтусами і в щілинах. У сприятливих умовах тривалість життя особини може становити більше року.

Потрапляють шкідники в будинок від сусідів або з новими меблями, одягом. Виявити їх можна по плямам на постільній білизні, також вони можуть залишати свої яйця і екскременти.

Народні засоби боротьби з клопами не завжди ефективні і більше підійдуть для профілактики. Розрекламовані препарати більше відлякують, ніж знищують їх та тільки на деякий час дозволяють вам забути про шкідника. Клопи можуть знизити свою активність, але з часом знову почнуть доставляти незручності. Правильна відповідь на питання: «Як убити клопів в квартирі?», Можуть дати тільки професіонали.

КОМПАНІЯ «ЛІКВІДАТОР» - ДОСВІДЧЕНІ ФАХІВЦІ З ДЕЗІНСЕКЦІЇ

Якщо ви хочете назавжди позбутися від клопів, довіртеся санітарній службі. Видалення клопів - одна з найбільш популярних послуг нашої компанії. Спеціаліст по дезінсекції попередньо виїде на об'єкт для виявлення місць проживання та визначення обсягів робіт. Проконсультує щодо того, які попередні заходи повинні бути виконані. Процедура займає не більше півгодини, але для її проведення замовник повинен:

• прибрати продукти харчування і предмети особистої гігієни;

• забезпечити вільний прохід до важкодоступних місць;

• випрати постільну білизну при температурі вище 60 градусів, або підготувати його для обробки фахівцем.

Дезінсектори «Ліквідатора» для знищення клопів використовують найбільш ефективний сучасний метод - хімічну обробку генератором туману. Хмара, що містить спеціальні інсектициди рівномірно заповнює всі приміщення, включаючи щілини і поверхню стелі. Через деякий час оброблені кімнати необхідно буде провітрити і провести прибирання у відповідності з рекомендаціями фахівців.

Ми знаємо, як вбити клопів в квартирі, будинку, виробничих і складських приміщеннях і в роботі використовуємо тільки сертифіковані препарати, повністю безпечні для людини, які не залишають слідів на меблях і поверхнях приміщення.

Запорукою успішної співпраці і належної якості робіт по дезінсекції є договір на надання послуг як для приватних клієнтів, так і для юридичних осіб.

Бажаєте отримати більш детальну інформацію або скласти заявку на дезінсекцію, телефонуйте нашим консультантам або заповнюйте онлайн форму зворотного зв'язку. Компанія «Ліквідатор» готова прийти до вас на допомогу в будь-який час доби!

Професійна безкоштовна консультація.

Нашим фахівцям можна довіряти!

  • Всі препарати безпечні для людини і мають дозвільні сертифікати.

  • Висококваліфікована допомога в короткий термін і за розумною ціною

  • Особливий підхід. Враховуємо всі особливості приміщення і побажання клієнта.

  • Підготовка приміщення для створення умов роботи і збереження майна

Замовити дзвінок