Як знищити блох в приміщенні

Як знищити блох в приміщенні

Як знищити блох в приміщенні

Як знищити блох в приміщенні

Блохи - не найкращі сусіди. Якщо ви помітили на домашніх тваринах маленькі коричневі точки які ворушаться, будьте впевнені: непрохані гості влаштувалися не тільки на ваших тваринах, а й в самому будинку. Ми поділимося секретами того, чим труїти бліх в приміщенні, щоб ця процедура пройшла максимально безпечно і дала видимий результат.

ЯК ЗНИЩИТИ БЛОХ В КУРНИКУ?

Блохи паразитують не тільки на кішках і собаках - від них страждають і кури. Свійська птиця необхідні особливі препарати проти від бліх. Якщо ви вчасно не виведете їх у курчат, незабаром ті можуть навіть загинути. Крім того, помітно знижується активність курок-несучок, якщо вони змушені боротися з блохами самостійно. Вибирайте спеціальні аерозолі для обробки птиці або використовуйте краплі з інсектицидами.

Краплі можна наносити на спинне оперення. Аерозолі застосовуйте обережно. Не використовуйте їх на головах курей, щоб отрута не потрапила їм у очі. Уникайте також потрапляння спеціальних препаратів в дихальні шляхи птахів. Краще прикрити курці голову долонею на час обробки. У процесі роботи з інсектицидами неодмінно надягайте рукавички і респіратор.

ЗНИЩЕННЯ БЛІХ У ПІДВАЛІ

• Блохи можуть з'явитися і в підвалі. Ситуація не з приємних, адже продукти і заготовки на зиму повинні зберігатися в чистому приміщенні, без комах і різних шкідників. Щоб вивести бліх в підвалі без великих витрат, скористайтеся народними порадами, які допоможуть впоратися з проблемою.

• Повісьте в підвалі пучки полину і пижми. На мішки з овочами і в ящики з фруктами покладіть листочки м'яти. Можна також розставити баночки з ароматними настоями польових трав, які не люблять блохи.

• На підлозі в підвалі, ближче до стиків плінтусів, розкидайте соснові тирсу. Їх можна дістати в столярному цеху абсолютно безкоштовно. Різкий запах деревної смоли допоможе позбутися від бліх. Раз в 1-2 тижні обов'язково міняйте тирсу, щоб вони не перегниває прямо в погребі.

• Замість тирси можна використовувати соду. Обробіть нею місця локалізації бліх в погребі. Притрусіть содою вхід в підвал, засипте нею щілини, розмістить поблизу стелажів, ящиків для зберігання продуктів.

• Можна обробити стіни сумішшю подрібненого часнику і дріжджів.

ЗНИЩЕННЯ БЛОХ В ПРИМІЩЕННІ

1. Одягніть респіратор, рукавички і захисні окуляри. Не використовуйте аерозолі для дезінсекції без засобів захисту. В іншому випадку ви можете отримати опік дихальних шляхів, хімічні пошкодження шкіри і запалення. Будьте дуже обережні!

2. Закрийте в приміщенні всі вікна. Розпорошить аерозоль в 20-30 см від поверхні. Обробіть плінтуси, килими, речі вихованців, меблі.

3. Покиньте приміщення на 30 хвилин. Потім вимийте всі поверхні за допомогою спеціалізованих розчинів.

4. Не забудьте обробити і шерсть своїх домашніх улюбленців. Для цього можна використовувати краплі, аерозолі, шампуні, які ви знайдете в зоомагазинах або ветеринарних аптеках. Ні в якому разі не застосовуйте звичайні хімічні речовини для обробки приміщень, працюючи з тваринами!

ЧИМ ОБРОБИТИ ПРИМІЩЕННЯ ВІД БЛІХ І ЧИМ ТРУЇТИМУТЬ БЛІХ У ПІДВАЛІ, ЯКЩО НІЧОГО НЕ ДОПОМОГЛО?

Приміщення вдалося обробити самостійно, але блохи все одно залишилися? Не хочеться займатися дезинсекцією самостійно, але потрібно терміново позбутися від бліх? Зверніться в сервісний центр. Професіонали в кілька етапів оброблять приміщення, ваші особисті речі та домашніх тварин. Під час роботи вони використовують безпечні для людини і високоефективні в знищенні комах хімічні препарати. Після їхнього візиту про бліх в будинку у вас залишиться тільки неясний спогад.

Професійна безкоштовна консультація.

Нашим фахівцям можна довіряти!

  • Всі препарати безпечні для людини і мають дозвільні сертифікати.

  • Висококваліфікована допомога в короткий термін і за розумною ціною

  • Особливий підхід. Враховуємо всі особливості приміщення і побажання клієнта.

  • Підготовка приміщення для створення умов роботи і збереження майна

Замовити дзвінок