Клопи: спокій або безсонні ночі

Клопи: спокій або безсонні ночі

Клопи: спокій або безсонні ночі

Клопи: спокій або безсонні ночі

Зустрітися з клопами можна як у брудних приміщеннях, так і в доглянутих квартирах. Сусідство з цими комахами викликає неприємні фізичні і психологічні відчуття: червоні плями, що зудять, на тілі членів сім'ї, сліди крові на постільній білизні від роздавленого клопа. Окрім цього, в місцях їх скупчення (під шпалерами, за плінтусами, в отворах меблів, в складках білизни) можна виявити сліди їх екскрементів.

ЩО РОБИТИ У РАЗІ ПОЯВИ КЛОПІВ? 

При виявленні перших слідів присутності комах боротьбу з ними треба почати негайно. Існує декілька способів знищення клопів :

1. Фізичний. На клопів впливають низькими і високими температурами, шляхом винесення речей на мороз і їх пропарювання. При цьому варто позбавитися від сильно забруднених меблів.

2. Народний. Місця скупчення клопів обробляють препаратами з різким запахом (скипидаром, гасом( керосином)).

3. Хімічний. На клопів впливають хімічними препаратами, використовувати які можуть тільки професійні дезинсектори

Перед проведенням обробки необхідно відвезти з будинку дітей і тварин, прибрати продукти харчування і предмети особистої гігієни, випрати постільну білизну в гарячій воді, відсунути шафи від стін, а також закрити вікна і двері.

Хімічна обробка приміщення із застосуванням препаратів у вигляді капсул, порошків, аерозолів і рідких розчинів проводиться з використанням захисних засобів (рукавичок, масок, окулярів). Після обробки приміщення краще покинути на добу. Потім його варто ретельно провітрити і прибрати.

У чому полягає професійна дезинсекція?

Самостійна боротьба з клопами - це трудомісткий і малоефективний процес. Тому для його успішного здійснення краще звертатися в компанії, що професійно займаються дезинсекцією. Дезинсектори обробляють приміщення холодним туманом впродовж 10-15 хвилин з використанням професійних, сертифікованих хімічних препаратів і сучасного устаткування. Краплі інсектициду рівномірно осідають на усіх поверхнях і навіть у важкодоступних місцях. Прицільно обробляються спальні місця і плінтуси. При малій кількості клопів досить однієї обробки, але у випадках великого скупчення комах можливо обробку треба буде повторити. Як правило досить однієї обробки, тільки одному з десяти потрібна повторна обробка

Заздалегідь слід прибрати або сховати в пакети відкриті продукти харчування і засоби особистої гігієни . Спальні місця трохи відсовуємо від стіни, постільну білизну знімаємо залишаємо біля ліжка, подушки,. ковдри залишаються в кімнаті, якщо щось є у\ під ліжком треба вийняти та залишити в приміщенні для обробки, техніка ЖК плазмові монітори накриваються, для цього можемо використати постільну білизну яку зняли, а потім білизну треба випрати при температурі від 60 гр., речі в шафах залишаються на своїх місцях, також треба підготувати пакет в який кладемо на кожне спальне місце чистий комплект постільної білизни, рушник і комплект одягу для кожного мешканця будинку.

У момент обробки люди та тварини не можуть бути присутніми в приміщенні тому що препарат в цей час знаходиться в агресивній фазі.

Повертатися можна через 5 -8 годин, треба відкрити вікна та провітрювати 1 - 2 години, в цей час не знаходимося в приміщенні. Потім протираємо контактні поверхні, те за що беремося часто руками з чим контактує голе тіло людини, кухонну техніку і посуд за допомогою содового розчину ( 1 літр води + 2стол. Ложки соди). Верхній одяг який був у шафі в момент обробки треба провітрити 1-2 дні, а натільний перепрати по мірі необхідності.

Препарат в активній фазі знаходиться 21 день, за цей період часу гине популяція що мешкає в приміщенні. Упродовж цього періоду генеральне прибирання не проводимо, ретельно нічого не вимиваємо, щоб не змити препарат.

ЯК УЗАБЕЗПЕЧИТИ СЕБЕ ВІД КЛОПІВ НАДАЛІ?

Для запобігання клопів необхідно дотримуватися декількох важливих правил:

- після повернення з поїздок оглядайте усі речі, які були з вами;

- якщо у ваших сусідів йде боротьба з клопами, зробіть профілактичні заходи у своєму домі за допомогою хімічних засобів;

- мийте лапи і брудну шерсть домашніх тварин після прогулянки з ними на вулиці; - при купівлі меблів оглядайте усі її щілини і отвори, так як клопів можна занести у будинок разом з нею

Уважний і відповідальний підхід до утримання свого житла узабезпечить вас від сусідства з клопами. Проте, якщо проблема боротьби з ними вас все-таки наздогнала, скористайтеся послугами професійних дезинсекторів

Професійна безкоштовна консультація.

Нашим фахівцям можна довіряти!

  • Всі препарати безпечні для людини і мають дозвільні сертифікати.

  • Висококваліфікована допомога в короткий термін і за розумною ціною

  • Особливий підхід. Враховуємо всі особливості приміщення і побажання клієнта.

  • Підготовка приміщення для створення умов роботи і збереження майна

Замовити дзвінок