Блощиці в квартирі: бігти або боротися?

Блощиці в квартирі

Блощиці в квартирі: бігти або боротися?

Блощиці в квартирі: бігти або боротися?

Якщо ви виявили у своїй квартирі присутність клопів, негайно звертайтеся за консультацією до компанії Ліквідатор. Клопи можуть довго не проявляти себе, але з часом ви можете виявити на тілі невеликі почервоніння - місця укусів комах. У гіршому випадку клопи можуть стати причиною виникнення сильної алергічної реакції у людини або рознощиками інфекційних захворювань.

ПРОФЕСІЙНА ДОПОМОГА – НАЙКРАЩЕ РІШЕННЯ

Самостійно вивести клопів практично неможливо, тому не варто витрачати на це час і сили. Слід пам'ятати, що неповне знищення паразитів викликає їх звикання і навіть імунітет до отруйних препаратів. У підсумку, навіть повторна обробка приміщення може не принести бажаного результату. Перед початком заходів по виведенню клопів потрібно визначити локалізацію їх гнізда. Важливе значення має і правильна підготовка приміщення перед процесом знищення клопів. Всі ці нюанси дуже важливі в процесі боротьби з клопами, тому своєчасне звернення до фахівців дозволить вирішити проблему оперативно, якісно і з мінімальними ризиками. Професійна обробка квартири за допомогою сучасних препаратів - це реальний шанс позбавити будинок від небезпечних комах і не допустити їх вторинного появи.

ЕТАПИ ПРОВЕДЕННЯ ДЕЗИНСЕКЦІІ ТА ЦІНА ПИТАННЯ

Щоб мати уявлення про те, яким чином відбувається знищення клопів, варто ознайомитися з основними етапами дезінсекції. Вартість послуги залежить від площі приміщення і становить від 500 грн.

1. ПІДГОТОВКА ДО ДЕЗИНСЕКЦІЇ ОБ'ЄКТА.

На цьому етапі відбувається підготовка самого приміщення до процедури знищення клопів. Перш за все, потрібно ізолювати харчові продукти, засоби особистої гігієни, посуд, одяг - для цього можна використовувати спеціальні контейнери, щільні поліетиленові пакети. Електроприлади необхідно накрити плівкою, щоб уникнути потрапляння на них вологи. Обов'язково потрібно вивести з приміщення домашніх тварин і птахів.

2. БЕЗПОСЕРЕДНЯ ОБРОБКА.

Позбутися від клопів Харків, Київ, Одеса, Дніпро, Кам'янське можна за допомогою спеціальних сертифікованих препаратів, які використовуються фахівцями професійних компаній. Найбільш ефективним методом знищення клопів визнано метод холодного туману. Спеціальний апарат генерує туманну інсектицидну хмару, краплі якої рівномірно розподіляються по всіх поверхнях приміщення. Під поверхнями маються на увазі не тільки стелі, підвіконня, стіни, плінтуси і карнизи. Обробку проходять спальні місця, килими, розетки, вентиляція, стики шпалер, люстри і інші місця, в яких можуть бути зосереджені клопи.

Щоб вивести клопів, потрібно обробити всі без винятку приміщення в квартирі. Для цього ми використовуємо спеціальні препарати без запаху, які не завдають шкоди людям і тваринам, не залишають слідів на меблях, дають моментальний результат і тривалий ефект. Залежно від площі квартири і кількості предметів інтер'єру, процес розпилення препаратів триває 20 - 40 хвилин. Потім приміщення має бути закрита на 6 - 8 годин, щоб не залишити клопам шансів на порятунок.

3. ПРИБИРАННЯ ПРИМІЩЕНЬ.

По закінченню восьми годин після дезінсекції можна приступати до прибирання. Перш за все, потрібно забезпечити якісне провітрювання всіх кімнат. За допомогою мильного розчину необхідно ретельно відмити всі місця, які можуть стикатися з продуктами. Що стосується поверхні стін, стель, меблів і плінтусів - їх відмивати не потрібно. Миття підлог варто відкласти як мінімум на 48 годин після проведення дезінсекції.

Професійний підхід, ефективні інсектициди і дотримання правил підготовки і прибирання приміщення після дезінсекції - це гарантія того, щоб позбавитись клопів Харків, Київ, Одеса, Дніпро, Кам'янське раз і назавжди.Професійна безкоштовна консультація.

Нашим фахівцям можна довіряти!

  • Всі препарати безпечні для людини і мають дозвільні сертифікати.

  • Висококваліфікована допомога в короткий термін і за розумною ціною

  • Особливий підхід. Враховуємо всі особливості приміщення і побажання клієнта.

  • Підготовка приміщення для створення умов роботи і збереження майна

Замовити дзвінок