Комплексна дезінфекція: послуги із захисту дерев і рослин

Комплексна дезінфекція: послуги із захисту дерев і рослин

Комплексна дезінфекція: послуги із захисту дерев і рослин

Комплексна дезінфекція: послуги із захисту дерев і рослин

Дерева, чагарники і рослини надзвичайно схильні до негативного впливу різних хвороб, комах і шкідників. Команда дезінфекторів компанії «Ліквідатор» допоможе вам захистити свій сад, город або ліс від будь-якої із цих проблем.

Професійні послуги з захисту дерев від комах і хвороб широко затребувані. Не тільки серед власників фермерських підприємств і садових угідь. Подібні заходи сприяють поліпшенню стану прибудинкових територій, обладнаних теплиць, садів, виноградників і навіть лісів.

Компанія «Ліквідатор» - лідер ринку дезінфекційних послуг по всій Україні. Ми пропонуємо широкий спектр послуг з дезінсекції, дератизація та дезінфекції, включаючи комплексний захист рослин від комах, хвороб і грибкових уражень. Діяльність нашої компанії ліцензована СЕС Харкова, що підтверджується наявністю спеціального дозволу № 5.0 / 4228 від 26.07.2013.

Захист дерев від грибка, цвілі і комах-шкідників - один з основних напрямків діяльності компанії «Ліквідатор». Наша команда дезінфекторів готова забезпечити якісну і оперативну обробку будь-яких територій, включаючи:

• садові угіддя;

• виноградники;

• плантації;

• теплиці;

• лісові насадження;

• прибудинкові території, зелені і паркові зони.

В процесі обробки, плодово-ягідні дерева, чагарники та інші насадження отримують додатковий захист від хвороб, грибкових уражень і комах, найбільш характерних для території України. Зокрема, захист від комах включає в себе знищення листокруток, довгоносиків, короїдів, заболонніков, точильщиков, пильщика, златок гідної поширених на території країни шкідників.

Для проведення дезінфекційної обробки ми використовуємо Передові технології, Новітнє обладнання та професійні високоефективні препарати, кожен з яких супроводжується необхідними сертифікатами. Дезінфектори компанії «Ліквідатор» надають усі сертифікати на першу вимогу клієнта.

ДЕЗІНФЕКЦІЯ РОСЛИН І ДЕРЕВ

Дезінфекція рослин від хвороб проводиться з впровадженням кількох категорій препаратів: інсектициди, фунгіциди, репеленти. Завдяки використанню малогабаритних професійних генераторів, обробка проходить в максимально стислі терміни і не вимагає залучення додаткової техніки або персоналу. Аерозольний метод розпилення дезінфікуючих розчинів дозволяє в кілька разів збільшити ефективність обробки, в тому числі і в важкодоступних місцях: густому листі, нижньої частини листя і та ін..

В результаті проведеної обробки поліпшується загальний стан насаджень, підвищується врожайність плодоносний культур. Регулярна обробка дозволяє скоротити втрати врожаїв через шкідників і хвороб на 25-70%, а також підвищує загальне довголіття оброблених дерев і рослин.

При обробці теплиць фахівці компанії «Ліквідатор» стежать не тільки за ретельністю обробки приміщення, але і за збереженням оптимального рівня вологості. Завдяки використанню новітньої технологій розпилення дезінфікуючих розчинів всередині теплиць зберігається. Початковий рівень вологості, а кількість використовуваних хімікатів зводиться до мінімуму.

При обробці лісових насаджень дезінфекція може бути проведена в лісах будь-якого типу і віку. Обробка включає в себе комплексну боротьбу з хворобами, грибком і шкідниками, що дозволяє контролювати їх поширення і захищати лісові насадження від повторних уражень. Дезінфекція рослин від хвороб, цвілі і комах проводиться із застосуванням найбільш ефективних і одночасно безпечних для навколишнього середовища препаратів.

Для підвищення ефективності обробки дезінфекцію рослин і дерев рекомендується проводить в суху і маловітряну погоду (швидкість вітру не більше 16 км / ч).

ГАРАНТІЇ ЯКОСТІ

Компанія «Ліквідатор» пропонує професійні послуги із захисту дерев від комах. Наші співробітники - висококваліфіковані фахівці з багаторічним досвідом роботи. Завдяки використанню професійного обладнання та новітніх технологій, ми можемо проводити обробку прибудинкових територій, садів, теплиць і лісів в максимально стислі терміни. Результативність проведеної дезінфекції забезпечується за рахунок застосування високоефективних професійних розчинів і дезінфікуючих препаратів.

Звертаючись до фахівців компанії «Ліквідатор», ви можете бути впевнені в:

• якості - ми гарантуємо бездоганну якість всіх послуг, що надаються і завжди достигає цілей, поставлених перед нами клієнтом;

• оперативності - обробка проводиться в найкоротші терміни, за заздалегідь узгоджено з графіком, у зручний для клієнта час;

• безпеки - ми використовуємо препарати та розчини, максимально безпечні для людини і домашніх тварин;

• конфіденційності.

Представникам комерційного сектора ми можемо запропонувати офіційне оформлення договору та забезпечити надання всіх необхідних документів: від сертифікатів на використані препарати в кошторисів і оформлених рахунків. При необхідності, наші співробітники можуть забезпечити заповнення та ведення відповідних журналів обробок.

Всі роботи по дезінфекції дерев і рослин проводяться в строгій відповідності з діючими на території України санітарними нормами і міжнародними стандартами.

Зв'яжіться з консультантом компанії «Ліквідатор» прямо зараз, щоб отримати більш повну консультацію фахівця або замовити послугу дезінфекції рослин.

Професійна безкоштовна консультація.

Нашим фахівцям можна довіряти!

  • Всі препарати безпечні для людини і мають дозвільні сертифікати.

  • Висококваліфікована допомога в короткий термін і за розумною ціною

  • Особливий підхід. Враховуємо всі особливості приміщення і побажання клієнта.

  • Підготовка приміщення для створення умов роботи і збереження майна

Замовити дзвінок