Ліквідатор допоможе позбутися від тарганів в Києві

Ліквідатор допоможе позбутися від тарганів в Києві

Ліквідатор допоможе позбутися від тарганів в Києві

Ліквідатор  допоможе позбутися від тарганів в Києві

Таргани - проблема, з якою напевно хоч раз у житті стикався кожен. Вони непомітно і раптово з'являються в будинку і, перш ніж ви встигаєте отямитися, приносять гнітюче відчуття дискомфорту. Ліквідатор впевнений, що ваш будинок або виробниче приміщення повинні залишатися чистими і затишними, а тому, з шкідниками варто боротися.

Боротьба з тарганами

Побачивши в будинку таргана люди, як правило, відразу ж купують різні засоби і пастки, які рідко мають бажаний ефект - зникнувши на деякий час, таргани знову починають навідуватися в будинок. Крім того, самостійна боротьба з тарганами в закладах громадського харчування небезпечна. Ми наполягаємо на тому, що виведення тарганів народними і популярними препаратами з магазину принесе ще більшої шкоди:

• приманки, порошки та спеціальні олівці для боротьби з тарганами мають слабку концентрацію отруйних речовин через що не завдають комахам відчутної шкоди;

• хитрі і живучі таргани звикають до отрути і стають практично невразливі для дії звичайних засобів;

• важкодоступні ділянки будинку на зразок вентиляційних труб, дрібних щілин і отворів, як правило, залишаються необробленими, а отже стають безпечним місцем для поселення комах;

• стандартні домашні методи боротьби з тарганами небезпечні, якщо у вас є маленька дитина або домашні тварини\ вихованці, які можуть ненароком взаємодіяти з отруйними речовинами.
Тому якщо ви хочете позбутися від тарганів раз і назавжди і при цьому зробити це швидко і без зайвих турбот - зверніться за допомогою до професіоналів.

ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ НА ЗНИЩЕННЯ ТАРАКАНОВ:

Гуртожиток 1 кімнат – 600,00 грн.

Гуртожиток 2 кімнати (поруч) – 900,00 грн.

1 - кімнатна квартира – 700,00 грн.

2 - х кімнатна квартира – 750,00 грн.

3 - х кімнатна квартира – 800,00 грн.

4 - х кімнатна квартира – 850,00 грн.

Будинок від 60 до 150 м.кв. – від 1000,00 грн.

ЩО МАЄ НА УВАЗІ ПРОФЕСІЙНЕ ЗНИЩЕННЯ ТАРГАНІВ?

Наша компанія упевнена, що підходити до боротьби з комахами треба комплексно. Саме тому фахівці Ліквідатора використовують надійні сильнодіючі засоби, якими досконально обробляється місце поселення тарганів і приміщення, що примикають до нього. Фахівці з дезинсекції упевнені, що найнадійніше обробити усе приміщення, щоб не дати комахам ні єдиного шансу повернутися знову або перечекати період дії препаратів у безпечному місці і знову повернутися на вашу кухню.

Ліквідатор працює не лише в житлових будинках і квартирах, але і допомагає позбавитися від тарганів у виробничих і складських приміщеннях, а також великих офісах. Наші фахівці потурбуються про якість виконаної роботи і безпеки людей, а тому працюють з сертифікованими препаратами, які не несуть шкоди здоров'ю і не псують майно. Щоб спростити процес дезинсекції ми готові виїхати по вашому замовленню у будь-який слушний для вас час, у тому числі і вночі, що особливо зручно для офісів і робочих приміщень, де на ранок знову повинна закипіти робота. Ми готові виконати замовлення на території усієї України .

ЩО ГАРАНТУЄ НАША СЛУЖБА ПО ВИВЕДЕННЮ ТАРГАНІВ

Передусім ми забезпечуємо нашим клієнтам усебічну консультацію, в процесі якої нагадуємо про необхідність прибирання, усунення предметів гігієни, продуктів і води з приміщення, де пройде дезинсекція, і інших важливих нюансах.

Ліквідатор гарантує:

1. оперативність, з якою буде проведена дезинсекція, - точну дату і час ви зможете обумовити відразу ж при оформленні замовлення;

2. нетоксичність використовуваних препаратів, безпечних для дорослих, дітей і тварин;

3. доскональне очищення завдяки сучасному устаткуванню найвищої якості, не раз перевіреної кращими фахівцями нашої компанії;

4. професіоналізм, охайність і сумлінність співробітників служби дезинсекції;

5. консультацію мешканців або власників приміщення стосовно подальшої експлуатації для того, щоб таргани ніколи не завелися знову;

6. демократичні ціни для приватних і юридичних осіб;

7. надання усієї необхідної документації на використовувані препарати і устаткування, укладення договору.

Ми працюємо без вихідних і готові прийняти ваше замовлення з раннього ранку і до пізнього вечора. Ми миттєво реагуємо на виклик і готові швидко допомогти розправитися з тарганами за першим вашим покликом. Дзвоніть нам як тільки запідозрили, що ваш будинок або підприємство окупували комахи. Ліквідатор з радістю допоможе вам без зволікань повернути у будинок затишок, чистоту і безпеку!

Дезинфекція, Дезинсекція, Дератизація і Фумигация- наша спеціалізація. Довіряйте професіоналам!

Професійна безкоштовна консультація.

Нашим фахівцям можна довіряти!

  • Всі препарати безпечні для людини і мають дозвільні сертифікати.

  • Висококваліфікована допомога в короткий термін і за розумною ціною

  • Особливий підхід. Враховуємо всі особливості приміщення і побажання клієнта.

  • Підготовка приміщення для створення умов роботи і збереження майна

Замовити дзвінок