Ліквідатор знищіть комарів, які дратують вас

Ліквідатор знищіть комарів, які дратують вас

Ліквідатор знищіть комарів, які дратують вас

Ліквідатор знищіть комарів, які дратують вас

З присутністю комарів в теплу пору року доводиться миритися всім: і мешканцям приватних будинків, і жителям квартир. Іноді для свого житла вони можуть зробити вибір прохолодне місце у вашому підвалі або коморі. Комарі люблять вологість, тому ці місця є привабливими для них. Від самотніх особин можна позбутися за допомогою фумігатора або інших хімічних засобів, проте проти цілого «розсадника» з комахами вони малоефективні. Ліквідатор гарантує повне знищення комарів на ділянці, у виробничих приміщеннях, підвалах, квартирах і приватних будинках.

ЗАХОДИ ВИНИЩУВАННЯ КОМАРІВ

Знищення комарів має проходити так, щоб вони більше не з'являлися знову. Для цього використовується цілий комплекс процедур, спрямованих на гарантований результат:

• проводиться огляд ділянки на предмет місць проживання комарів, а також потенційно небезпечних зон, де вони можуть з'явитися;

• обробка поверхонь інсектицидами для знищення комарів (використовуються засоби від комарів для великої території);

• перевірка території з метою встановити результат дезінсекції.

Якщо фахівці визначили потенційно небезпечні місця, то боротьба з комарами повинна починатися зі знищення причин їх появи.

Дезінсектора з Ліквідатора використовують потужні інсектициди, спрямовані на знищення личинок комарів і дорослих особин. Це дозволяє повністю знищити засилля комах і перешкоджає їх повторній появі.

Основним методом винищення комарів є фумігація. Її перевага полягає в тому, що дія отрути поширюється на всю територію і навіть на важкодоступні місця. На відміну від звичайних побутових фумігаторів, використовуються потужні отрути, які не залишають жодного шансу комасі.

Боротьба з комарами на ділянці включає в себе обробку прилеглих зон, оскільки комарі здатні долати відстань до 5 км в пошуках їжі. Під пильну увагу наших фахівців потрапляють території біля прилеглих водойм, місця стічних вод та ін.

Ліквідатор працює як з підприємствами, так і з приватними клієнтами в Дніпрі, Одесі, Києві та Харкові. Ми працюємо без вихідних, використовуємо сертифіковане обладнання, а також тільки перевірені хімікати.

Не дайте комарам жодного шансу на повернення - зверніться до Ліквідатору.

Професійна безкоштовна консультація.

Нашим фахівцям можна довіряти!

  • Всі препарати безпечні для людини і мають дозвільні сертифікати.

  • Висококваліфікована допомога в короткий термін і за розумною ціною

  • Особливий підхід. Враховуємо всі особливості приміщення і побажання клієнта.

  • Підготовка приміщення для створення умов роботи і збереження майна

Замовити дзвінок