Ліквідація неприємних запахів

Ліквідація неприємних запахів

Ліквідація неприємних запахів

Ліквідація  неприємних  запахів

Дуже часто ми стикаємося з проблемою неприємного запаху в квартирі або будинку. Подібна неприємність може викликати не тільки роздратування домочадців, а й послужити причиною загострення деяких хронічних захворювань. Змиритися зі специфічним «пахощами» може не кожен, а позбутися від цієї проблеми самостійно найчастіше просто немає можливості.

Фахівці професійної клінінгової компанії знають, як впоратися з ситуацією. Спеціальне обладнання, дієві методи і безпечні засоби дозволять швидко усунути проблему і насолоджуватися свіжим повітрям в будинку.

ПРИЧИНИ ВИНИКНЕННЯ НЕПРИЄМНОГО ЗАПАХУ

Різні життєві ситуації можуть привести до небажаних наслідків, в результаті яких і доводиться користуватися послугами клінінгової компанії. Найчастіше усунення неприємного запаху показано в наступних ситуаціях.

Пожежа. Наслідки пожежі, такі як запах гару і тління, в звичайних умовах усунути неможливо, так як вони міцно в'їдаються в усі поверхні.

Затоплення. Причин затоплення квартири може бути кілька - прорив трубопроводу, недобросовісні сусіди. У будь-якому з цих випадків сира квартира, вологі речі незабаром дадуть про себе знати неприємним запахом. Фахівці позбавлять вас не тільки від небажаного аромату, а й від його причин, для цього слід просушити і продезінфікувати м'які меблі, килимові покриття, інші предмети інтер'єру.

Поломка каналізації. Це один з найбільш неприємних запахів, який зробить перебування в квартирі просто нестерпним. Адже навіть якщо усунути поломку, то сморід може триматися кілька місяців.

Підвищена вологість. Ванна кімната і туалет, на жаль, не завжди вентилюються належним чином, що загрожує розростанням грибка і цвілі. Це, в свою чергу, згубно позначається на вашому здоров'ї. Професійні клінери усунуть запахи і оброблять всі поверхні протигрибковими засобами, щоб подібна ситуація не мала продовження.

Лежачі хворі. Запах лікарні у багатьох викликає неприємні почуття, а якщо цей запах був закоріненим у вашому будинку - це подвійно неприємно. Підручні засоби в даному випадку є малоефективними.

Тварини. Як би не любили ми тварин, але з часом запах домашніх улюбленців починає відчуватися все сильніше.

ПРИЧИНИ, ЩОБ ДОВІРИТИ ВАШ СПОКІЙ КЛІНІНГОВІЙ КОМПАНІ ї

Крім усунення сторонніх запахів, клінінгова компанія візьме на себе супутні роботи з комплексного прибирання приміщень, хімчистці, обробці стін і інші заходи. Серед додаткових переваг необхідно виділити:

Оперативність. Залежно від обсягу робіт, фахівці справляються з будь-якими завданнями протягом 1-3 годин. Застосування в роботі тільки безпечних хімічних засобів і перевіреної техніки. Виїзд фахівця додому для оцінки обсягу робіт і попередньої консультації.

Дезинфекція, Дезинсекція, Дератизація і Фумигация- наша спеціалізація. Довіряйте професіоналам!

Професійна безкоштовна консультація.

Нашим фахівцям можна довіряти!

  • Всі препарати безпечні для людини і мають дозвільні сертифікати.

  • Висококваліфікована допомога в короткий термін і за розумною ціною

  • Особливий підхід. Враховуємо всі особливості приміщення і побажання клієнта.

  • Підготовка приміщення для створення умов роботи і збереження майна

Замовити дзвінок