Ми гарантуємо ефективне знищення кліщів

Ми гарантуємо ефективне знищення кліщів

Ми гарантуємо ефективне знищення кліщів

Ми гарантуємо ефективне знищення кліщів

Кліщі - небезпечні комахи, які харчуються кров'ю, завдаючи шкоди здоров'ю людей і тварин. Однією з найнебезпечніших особливостей кліщів є те, що вони можуть бути переносниками вірусу енцефаліту. Зараження призводить до серйозного удару по центральній нервовій системі і загрожує паралічем, відмовою органів і навіть смертю. Щоб позбавити себе від цієї загрози, варто дуже серйозно задуматися про професійну дезінсекцію.

ЯК ПОЗБАВИТИСЯ ВІД КЛІЩІВ

Методів самостійної боротьби з кліщами не так вже й багато. Як правило, це навіть не способи знищення, а допобіжні заходи, дотримуючись яких можна більш-менш себе убезпечити. Однак гарантій у них немає, а це означає, що ризик укусу залишається високим.

Щоб ви не перебували в омані, уточнюємо, що кліщі і проблеми, пов'язані з ними, - біда не тільки тих, хто проводить час на природі.

Для того, щоб отримати укус кліща не обов'язково йти в ліс, достатньо лише погуляти в парку або відпочити в тіні дерев і чагарників.

Пилові кліщі, які локалізуються безпосередньо в будинках людей, і зовсім руйнують цю тендітну ілюзію безпеки. Їх життєдіяльність призводить до алергічних реакцій різної складності і респіраторних захворювань.

Для того, щоб відчувати себе захищено і комфортно варто передоручити знищення кліщів професійним дезінсекторам.

Робота наших фахівців включає в себе розпорошення різних хімічних препаратів, які надійно знищують комах і запобігають їх появу в майбутньому. Це стосується як приміщень, так і відкритих просторів.

У своїй роботі ми використовуємо високоякісне обладнання, яке дозволяє препаратам проникнути в усі важкодоступні місця і повноцінно знезаразити всю площу, надану під дезінсекцію.

Для більшої надійності наші дезінсектори обирають комплексний підхід, який робить обробку безпечною, ефективною і швидкою.

НАША БОРОТЬБА С КЛІЩАМИ

Компанія Ліквідатор має великий досвід в дезінсекції та давно успішно позбавляється від кліщів на ділянках і в приміщеннях. В якості основного методу нашими фахівцями використовується холодний туман. Він має на увазі розпорошення препарату, токсичного для кліщів, але безпечного для людини, за допомогою спеціального обладнання, що пройшов сертифікацію і неодноразово застосовуваного дезінсектором для боротьби зі шкідниками.

Перевагами цього методу є його багатофункціональність - разом зі знищенням дорослих особин, туман позбавляється і від личинок, запобігаючи появі нового покоління кліщів.

Дезінсектори Ліквідатора гарантують:

• ефективність - після їх роботи ви зможете повернутися до нормального життя і не переживати за своє здоров'я, а також здоров'я інших членів сім'ї та вихованців;

• оперативність - наші фахівці моментально відгукуються на виклик і швидко усувають виниклі проблеми;

• економність - однієї комплексної дезінсекції з нашими вигідними цінами вистачає на довгий час, що дозволяє не витрачати кошти на тимчасові препарати і спроби самостійно впоратися з кліщами;

• якість - всі препарати і обладнання є безпечними і відповідають новим принципам і стандартам дезінсекції

Якщо вас турбують кліщі - боротьба з ними повинна початися негайно! Не варто зволікати і відкладати, адже здоров'я завжди має стояти на першому місці.

Телефонуйте нам, і ми з радістю спростимо ваше життя і повернемо в неї почуття захищеності і комфорту.

Професійна безкоштовна консультація.

Нашим фахівцям можна довіряти!

  • Всі препарати безпечні для людини і мають дозвільні сертифікати.

  • Висококваліфікована допомога в короткий термін і за розумною ціною

  • Особливий підхід. Враховуємо всі особливості приміщення і побажання клієнта.

  • Підготовка приміщення для створення умов роботи і збереження майна

Замовити дзвінок